1%
  • 0/10

ناتی داگ در حال ساخت چند بازی تک نفره جاه‌طلبانه است

منتظر چه عناوینی باشیم؟

ناتی داگ در حال ساخت چند بازی تک نفره جاه‌طلبانه است ۰ ۲۵ آذر ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
بازی تک نفره ناتی داگ

به نظر می‌رسد که استودیو ناتی داگ در حال حاضر روی ساخت چند بازی تک نفره جاه طلبانه مشغول به کار است.

اگر اخبار بازی‌ها را در رسانه سرگرمی دنبال کرده باشید، احتمالا اطلاع دارید که استودیوی ناتی داگ روز گذشته به طور رسمی اعلام کرد که روند ساخت بازی آنلاین The Last of Us را لغو کرده است؛ خبری که حسابی تو ذوق هوادارهای مجموعه خورد. با این حال، تیم سازنده دلایل قابل قبول و موجهی برای این تصمیم دارد.

به گفته ناتی داگ، ساخت لست آف آس آنلاین باعث می‌شد این استودیو تمام منابع و امکانات خود را در اختیار تیم سازنده قرار دهد. از طرفی، ماجرا با عرضه بازی نیز به پایان نمی‌رسد و با توجه به سرویس محور بودن این اثر، ناتی داگ باید برای سال‌ها از آن پشتیبانی کند.

به همین خاطر، ناتی داگ تصمیم گرفت تا به‌جای اینکه به یک استودیو سازنده بازی‌های سرویس محور تبدیل شود، همچنان وقت و منابع خود را صرف توسعه بازی‌های تک نفره و داستانی کند. در همین راستا، این سازنده در پیامی اعلام کرد که در حال حاضر روی ساخت چند بازی تک نفره و کاملا جدید مشغول به کار است.

بیانیه استودیو ناتی داگ به شرح زیر است:

در استودیو ناتی داگ روی ساخت بیش از یک بازی تک‌ نفره جاه‌طلبانه و کاملا جدید فعالیت می‌کنیم. بی‌صبرانه منتظر هستیم تا در زمان مناسب جزئیات بیشتری از پروژه‌های خود به اشتراک بگذاریم.

آقای نیل دراکمن، مدیر ارشد ناتی داگ، پیش‌تر گفته بود که روند توسعه یک بازی تک نفره که شخصا وظیفه مدیریت و کارگردانی آن را برعهده دارد، وارد فاز تولید شده است. علاوه بر این، او خطاب به هوادارهای لست آو آس اعلام کرده بود که بازی‌های بیشتری از این مجموعه در راه هستند.

اینکه در حال حاضر چند پروژه چه به صورت همزمان و چه با اولویت‌بندی در مرحله تولید قرار دارند، همچنان در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. با این حال، بهتر است بدانید که شایعه‌هایی درباره بازی The Last of Us Part 3 و همچنین یک آی پی کاملا جدید و فانتزی به گوش رسیده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments