1%
  • 0/10

فیلم لایو اکشن Naruto کارگردان خود را شناخت؛ خالق ناروتو واکنش نشان داد

گزارش‌های غیررسمی رنگ حقیقت به خود گرفتند

فیلم لایو اکشن Naruto کارگردان خود را شناخت؛ خالق ناروتو واکنش نشان داد ۰ ۰۶ اسفند ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
فیلم لایو اکشن Naruto

رسانه The Hollywood Reporter در جدیدترین گزارش اختصاصی خود کارگردان فیلم لایو اکشن Naruto را معرفی کرده است.

ساخت اقتباس لایو اکشن انیمه‌ها این روزها به ترندی محبوب در میان استودیوها تبدیل شده است. مخاطبان طی ماه‌های گذشته شاهد انتشار One Piece و Avatar: The Last Airbender بوده‌اند و فیلم لایو اکشن Naruto هم از حدوداً ۱۰ سال پیش در استودیو لاینگزیت در ساخت قرار دارد.

به لطف گزارشی که رسانه The Hollywood Reporter کار کرده، کارگردان فیلم لایو اکشن Naruto مشخص شده است. همانطور که منابع غیررسمی اشاره کرده بودند، دستین دنیل کرتون (Destin Daniel Cretton) با استودیو لاینزگیت به توافق رسیده و وظیفه کارگردانی را به دوش می‌کشد. در پرونده هنری او آثار سینمایی و سریالی متعددی دیده می‌شود که بدون شک، شاخصترینشان Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings است.

دستین دنیل کرتون تنها وظیفه کارگردانی را بر عهده نگرفته و قرار است بعنوان فیلمنامه نویس و تهیه کننده هم در ساخت مشارکت داشته باشد. از دیگر دست اندرکاران پروژه باید به آوی آراد (Avi Arad)، آری آراد (Ari Arad) و امی یو (Emmy Yu) اشاره کرد. آن‌ها وظیفه تهیه کنندگی آثاری مانند Spider-Man: No Way Home را بر عهده داشته‌اند.

واکنش خالق ناروتو به انتخاب کارگردان

ماساشی کیشیموتو (Masashi Kishimoto)، خالق ناروتو بوده و به انتخاب دستین دنیل کرتون برای کارگردانی فیلم ناروتو واکنش نشان داده است. او فیلمساز آمریکایی را گزینه عالی‌ای می‌داند:

وقتی خبر اضافه شدن دستین را شنیدم، مدتی کوتاهی پس از تماشای فیلم اکشن و بلاک باسترش [اشاره به فیلم شانگ چی] بود و فکر می‌کنم کارگردانی عالی برای فیلم Naruto باشد.

پس از ملاقات با او، متوجه شدم ذهن بازی داشته و از ایده‌های من استقبال می‌کند.

در حال حاضر اطلاعات دیگری از فیلم Naruto در دسترس نبوده و نمی‌دانیم چه زمانی به سینماها خواهد آمد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments