1%
  • 0/10

آیا ساخت فیلم لایو اکشن ناروتو همچنان ادامه دارد؟

پروژه‌ای که یک دهه پیش معرفی شده بود

آیا ساخت فیلم لایو اکشن ناروتو همچنان ادامه دارد؟ ۱ ۰۵ آذر ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
ساخت فیلم لایو اکشن ناروتو

رسانه Variety در یکی از تازه‌ترین گزارش‌های اختصاصی خود خبری جدید و نویدبخش از روند ساخت فیلم لایو اکشن ناروتو به اشتراک گذاشته است.

 Naruto یک مانگای ژاپنی بوده و روی نینجایی بسیار جوان به نام ناروتو اوزوماکی تمرکز دارد که می‌خواهد توجه و احترام دیگران را بدست آورده و نهایتاً به رهبر روستایش تبدیل شود. اثر ماساشی کیشیموتو (Masashi Kishimoto) خیلی زود مورد استقبال قرار گرفت و همین موضوع باعث شد یک انیمه بر اساس آن ساخته شود. در ضمن، ناروتو در حال حاضر در لیست پرفروش‌ترین مانگاهای تاریخ قرار دارد.

رسانه‌ها حدوداً یک دهه پیش و در سال ۲۰۱۵ میلادی اعلام کردند لاینزگیت مشغول ساخت فیلم لایو اکشن ناروتو است. استودیوی سازنده در ادامه هیچ گونه خبری از روند پیشرفت پروژه به اشتراک نگذاشت تا سرنوشت آن در هاله‌ای از ابهام قرار بگیرد. به هر حال، ۱۰ سال مدت کمی برای سکوت نبوده و می‌تواند هر فردی را به اطمینان برساند که آن فیلم لغو شده است.

Variety در یک گزارش اختصاصی که هم اکنون روی خروجی‌اش قرار دارد، به گمانه زنی‌ها خاتمه داده و تایید کرده است ساخت فیلم لایو اکشن ناروتو همچنان ادامه دارد. رسانه مشهور همچنین گفت تاشا هو (Tasha Huo) بعنوان نویسنده به پروژه پیوسته و قرار است فیلمنامه آن را آماده کند. از آثاری که در پرونده هنری‌اش دیده می‌شوند می‌توان سریال انیمیشنی Tomb Raider را نام برد که هنوز پخش نشده است.

ناروتو یک مانگای بسیار طولانی بوده و از ۷۰۰ فصل تشکیل شده و حتی انیمه سریالی آن هم بیش از ۵۰۰ قسمت دارد. همین موضوع باعث شده طرفداران شدیداً نسبت به کیفیت فیلم لایو اکشن نگران باشند. به هر حال، روایت چنین قصه طولانی و با جزئیاتی در یک فیلم سینمایی امکان پذیر نیست.

حالا که نویسنده فیلم Naruto مشخص شده، می‌توان انتظار داشت در آینده شاهد معرفی دیگر دست اندرکاران از جمله کارگردان و بازیگران نقش‌های اصلی باشیم.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments