تریلر جدید انیمه One Piece + زیرنویس فارسی

در جستوجوی گنج

سرویس استریم نتفلیکس (Netflix) ساعاتی قبل تریلر جدید انیمه One Piece را در فضای مجازی منتشر کرد که روی گروهی از دزدان دریایی تمرکز دارد.

فیلم‌ها و سریال‌های متعددی طی ماه‌های آینده روی نتفلیکس قرار می‌گیرند که یکی از آن‌ها One Piece است. این سریال لایو اکشن بر اساس مانگایی به همین نام اثر ائیچیرو اودا (Eiichiro Oda) ساخته شده و درباره پسری به نام مانکی دی. لوفی است. او عاشق دزدی دریایی بوده و می‌خواهد با یافتن یک گنج بسیار ارزشمند به نام وان پیس، به پادشاه دزدان دریایی تبدیل شود. مانکی همچنین قادر است بدن خودش را مانند یک لاستیک کش بیاورد.

اگرچه مانگای وان پیس عملکرد بسیار خوبی از خود به ثبت رساند، انیمه سریالی آن بود که باعث محبوبیتش در سراسر جهان شد. بطور دقیقتر، One Piece در سال ۲۰۲۲ میلادی Stranger Things و House of the Dragon را شکست داد و لقب پربیننده ترین سریال سال را تصاحب کرد. همچنین پروتاگونیستش، مانکی دی. لوفی موفق شد در لیست محبوبترین شخصیت‌ها قرار بگیرد. با در نظر گرفتن این دستاوردها، عجیب نیست که نتفلیکس سریال لایو اکشن وان پیس را ساخته و می‌خواهد منتشر کند.

نتفلیکس ساعاتی قبل تریلر جدید انیمه One Piece را برای علاقه مندان به اشتراک گذاشته است. این ویدیو بیش از ۳ دقیقه زمان داشته و بواسطه آن می‌توان به اعضای گروه Straw Hats نگاهی دقیق انداخت. تریلر همچنین صحنه‌های اکشن، المان‌های طنز و برخی از شخصیت‌های منفی داستان را در خود جای داده است. در ضمن، در بخش‌های پایانی مانکی دی. لوفی را می‌بینیم که از قدرت‌هایش در مبارزه استفاده می‌کند.

ائیچیرو اودا تقریباً همزمان با انتشار تریلر جدید انیمه One Piece یک نامه در فضای مجازی به اشتراک گذاشته است. او یکی از تهیه کنندگان اجرایی سریال بوده و مشارکت زیادی در ساختش داشته است. اودا در نامه خود به طرفداران اطمینان می‌دهد هر جا که لازم بود برای بهبود کیفیت اثر تلاش کرد؛ برای مثال، برخی از صحنه‌ها از دید او کیفیت لازم را نداشتند. به همین دلیل، از تیم درخواست کرد دوباره فیلمبرداری شوند. نکته جالب اینجاست با اینکه فاز فیلمبرداری به انتها رسیده بود، با درخواستش موافقت شد.

سریال وان پیس از تاریخ ۹ شهریور (مصادف با ۳۱ آگوست) به سرویس استریم نتفلیکس خواهد آمد.

4 3 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

6 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا