آیا زمان پخش فصل پنجم Stranger Things عقب افتاده است؟

بازهم به خاطر اعتصاب نویسندگان هالیوود؟

زمان پخش فصل پنجم Stranger Things

طبق اعلام رسمی برادران دافر (Duffer Brothers)، زمان پخش فصل پنجم Stranger Things عقب افتاده، زیرا که به دلیل اعتصاب نویسندگان هالیوود، تولید این سریال محبوب شبکه نتفلیکس (Netflix) متوقف شده است.

اعضای انجمن نویسندگان آمریکا، از تاریخ ۲ مه ۲۰۲۳ (۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۲) جهت دستیابی به دستمزد منصفانه و اوضاع کاری بهتر، رسما دست از کار کشیدند و اعتصاب کردند. این موضوع تا به الان تاثیرات زیادی روی آثار سینمایی و تلویزیونی هالیوود گذاشته و باعث شده تا ساخت چندین فیلم و سریال متوقف شود، البته آثاری هم هستند که به دلیل پایان نگارش فیلمنامه در دست ساخت قرار دارند، اما با طولانی‌تر شدن این اعتصاب، امکان این که تولید پروژه‌های بیشتری تعطیل شود، وجود دارد.

حالا اعلام شده که تولید فصل پنجم سریال پرطرفدار شبکه نتفلیکس، یعنی Stranger Things هم به تازگی به دلیل اعتصاب نویسندگان هالیوود متوقف شده است. ساخت فصل پنجم، این مجموعه تلویزیونی که آخرین فصل آن خواهد بود، قرار بود تا در اواخر سال میلادی جاری آغاز شود، اما اکنون مشخص نیست که چه زمانی تولید آن ادامه پیدا می‌کند.

این خبر از طریق حساب کاربری رسمی برادران دافر در توئیتر اعلام شده و در نتیجه زمان پخش فصل پنجم Stranger Things هم عقب افتاده است. آن‌ها اعلام کردند که ادامه پیدا کردن ساخت این سریال در زمان اعتصاب ممکن است، اما ابرزار امیدواری کردند که توافقی حاصل شود تا دوباره کار تولید را آغار کنند. آن‌ها در توئیتر خود نوشتند:

دافرها اینجان. با شروع فیلمبرداری، کار نوشتن متوقف نمی‌شه. در حالی که ما برای شروع تولید با بازیگران و تیم ساخت شگفت‌انگیزمون هیجان‌زده‌ایم، اما تولید سریال در طول این اعتصاب ممکن نیست. امیدواریم به‌زودی توافق عادلانه‌ای صورت بگیره تا همه ما بتونیم به کار خودمون برگردیم. تا اون زمان، تمام.

هنوز اطلاعی از تاریخ پخش فصل پنجم سریال Strangers Things در دست نیست. در کنار این فصل، استودیوی انیمیشن‌سازی فلایینگ بارک پروداکشنز (Flying Bark Productions) با همکاری اریک روبلز (Eric Robles) در حال ساخت یک اسپین‌آف انیمیشنی از این مجموعه است. این استودیو پیش از در ساخت سریال انیمیشنی What If…? و انیمیشن سینمایی Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles: The Movie مشارکت داشته است.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا