زمان اکران سه فیلم New Mutants ،Mulan و Antlers عقب افتاد

تاریخ‌های جایگزین فعلا مشخص نیست

زمان اکران Mulan

مدیران شرکت دیزنی تصمیم گرفتند تا زمان اکران سه فیلم New Mutants ،Mulan و Antlers را به تعویق بیاندازند. تاریخ‌های جایگزین هنوز مشخص نشده است.

سینماهای جهان در حال حاضر از شرایط خوبی برخوردار نیستند. چین با شیوع ویروس کرونا از چند هفته‌ی قبل سینماهای خود را به‌طور کامل تعطیل کرد. اگرچه شرایط این کشور رو به بهبود است اما سینماها همچنان تعطیل هستند. مسئولین دانمارک، نروژ، یونان، ایتالیا و لهستان چندی پیش دستور به تعطیلی تمامی سینماها دادند. سینماهای برخی از ایالت‌های هند، لبنان و کویت هم بسته شده‌اند. سینماها در پایتخت پنج کشور اکراین، گرجستان، سوئد، فنلاند و بلژیک هم در آستانه‌ی تعطیلی قرار دارند. در این میان، مسئولین برخی کشورها هنوز احساس خطر نکرده و سینماهای خود را نبسته‌اند. برای مثال می‌توان به فرانسه، کانادا، آلمان و آمریکا اشاره کرد.

در چنین شرایطی، شرکت دیزنی از تغییر در برنامه‌های اکران خود خبر داد؛ سه فیلم New Mutants ،Mulan و Antlers که قرار بود به ترتیب از تاریخ ۸ فروردین سال ۱۳۹۹ (مصادف با ۲۷ مارس)، ۱۵ فروردین (مصادف با ۳ آوریل) و ۲۹ فروردین (مصادف با ۱۷ آوریل) روی پرده‌ی نقره‌ای بروند اما پخش آن‌ها به تعویق افتاده است. در حال حاضر زمان‌های جایگزین به‌طور دقیق مشخص نیست اما دیزنی اعلام کرد هر سه فیلم طی ماه‌های باقی مانده از سال ۲۰۲۰ میلادی به سینماها خواهند آمد. اگرچه هیچ اشاره‌ای به دو فیلم سینمایی Black Widow و Artemis Fowl نشده است اما با اتفاقات پیش آمده، احتمال تغییر در زمان پخش این دو فیلم بیش از پیش وجود دارد.

فیلم لایو اکشن Mulan بر اساس یکی از انیمیشن‌های کلاسیک دیزنی به همین نام ساخته شده است. این اثر درباره‌ی دختری به نام مولان است که در شرایط جنگ به جای پدر مریض خود به میدان نبرد می‌رود. او برای حضور در ارتش مجبور می‌شود خود را به شکل مردان دربیاورد. کارگردانی این فیلم اکشن و درام به نیکی کارو (Niki Caro) سپرده شده است. مشهورترین و موفق‌ترین اثر کارو، Whale Rider بوده است که سال ۲۰۰۲ به سینما آمد و توانست جوایز مختلفی را از مراسم‌های بین‌المللی دریافت کند.

فیلم ابرقهرمانی و ترسناک New Mutants درباره‌ی گروهی از نوجوانان است که به‌واسطه‌ی قدرت‌های فراطبیعی خود به یک تاسیسات مخفی برده می‌شوند. شخصیت‌های داستان در ابتدا فکر می‌کنند این تاسیسات با هدف کمک به جهش‌یافتگان ایجاد شده اما پس از مدتی متوجه می‌شوند که اهداف شومی را دنبال می‌کند. جاش بون (Josh Boone) کارگردان فیلم The Fault in Our Stars وظیفه‌ی ساخت آخرین فیلم از سری مردان ایکس را بر عهده داشته است.

وظیفه‌ی ساخت فیلم Antlers را سرچ‌لایت پیکچرز بر عهده داشته که یکی از زیرمجموعه‌های استودیوی والت دیزنی محسوب می‌شود. این اثر ترسناک درباره‌ی یک پسربچه است که در خانه‌ی خود از یک موجود فراطبیعی مراقبت کرده و به او غذا می‌دهد اما با فرار این موجود از خانه، اوضاع پیچیده می‌شود. گیلرمو دل تورو (Guillermo del Toro) که برای کارگردانی فیلم‌های مختلفی از جمله Pan’s Labyrinth و Hellboy شناخته می‌شود، به عنوان تهیه‌کننده در جریان ساخت حضور داشته است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا