تاریخ فعلی اکران فیلم Mulan بدون تغییر باقی خواهد ماند

مدیرعامل شرکت دیزنی خود این موضوع را تایید کرد

تاریخ اکران فیلم Mulan

مدیرعامل شرکت دیزنی آقای Bob Chapek اعلام کرد که این شرکت همچنان بر اکران فیلم سینمایی Mulan در تاریخ مقرر شده مصر است و آن را تغییر نخواهد داد.

بازسازی انیمیشن به‌یادماندنی «مولان» در قالب یک فیلم لایواکشن، قرار بود در تاریخ ۲۷ مارس ۲۰۲۰ (۷ فروردین ۱۳۹۹) در سراسر جهان اکران شود، اما به خاطر شیوع وسیع ویروس کرونا این شرکت مجبور شد تا تاریخ پخش را به ۲۴ جولای (۳ مرداد) موکول کند. با وجود طولانی شدن پاندمی کرونا تا به حال و احتمالا دوام آوردن آن تا ماه‌های آینده، این احتمال وجود دارد تا تاریخ اکران فیلم‌ها در چند ماه آینده باز به تاخیر بیافتد اما مدیرعامل شرکت دیزنی چنین نظری ندارد.

آقای Bob Chapek دیروز در گفتگویی که با شبکه‌ی CNBS داشت، گفت که تاریخ اکران فعلی فیلم سینمایی Mulan همچنان باقی است و تصمیمی برای تغییر و تاخیر در آن وجود ندارد.

در دیزنی، ما گروهی خوش‌بین هستیم و من فکر می‌کنم که این یک تاریخ خیلی خوب برای پخش این عنوان مشخص است.

او همچنین عنوان کرد که دیزنی با توجه به وضعیت فعلی، فیلم‌های خود را یک به یک اکران خواهد کرد. تصمیمی که مشابه‌اش برای بازگشایی دوباره‌ی پارک‌های دیزنی اتخاذ شده است.

با این وجود، هنوز هم این احتمال وجود دارد که در صورت طولانی شدن پاندمی کرونا، دیزنی باز هم تاریخ اکران مولان را به تاخیر بیندازد. این موضوع را هم باید در نظر گرفت که بازگشایی سینماها در چند ماه اول، مشروط به رعایت قوانین بهداشتی و حفظ فاصله‌ی حاضران است که حتما کاهش میزان تماشاگران را در پی خواهد داشت. دیزنی یک راه دیگر هم که آن، انتشار در سرویس دیزنی‌پلاس است، اما با توجه به بودجه‌ی بالای مولان هر دو راه باعث فروش کمتر از انتظار این فیلم خواهند شد.

به جز مولان، شرکت دیزنی تاریخ اکران آثار متعددی در سال جاری میلادی از جمله Black Widow و The Eternals را به تاخیر انداخت. همچنین تصمیم گرفت تا فیلم Artemis Fowl را به جای اکران در سینماها، در دیزنی‌پلاس پخش کند. شایعه‌ی اقدام مشابهی برای فیلم The New Mutants پخش شده بود که رد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا