کدام انتقامجو در سریال Moon Knight‌ حضور دارد؟

فیلمبرداری همچنان ادامه دارد

حضور هالک در سریال Moon Knight

با توجه به تصاویری که یکی از کاربران اینستاگرام به اشتراک گذاشته، حضور هالک در سریال Moon Knight به هیچ وجه دور از انتظار نیست.

اگرچه ادوارد نورتون (Edward Norton) عملکرد بسیار خوبی در به تصویر کشیدن هالک در The Incredible Hulk داشت، همکاری‌اش با فرنچایز Marvel Cinematic Universe ادامه نیافت. کوین فایگی (Kevin Feige) مدیر استودیو مارول در یکی از مصاحبه‌های خود گفت ترجیح داده نورتون بازنگشته و نقش را به فرد تازه‌ای دهد. هر چند، نورتون بعدها ادعای متفاوتی را مطرح کرد. او گفت خودش به همکاری پایان داد؛ زیرا نمی‌خواست بیشتر سال‌های فعالیتش را با یک نقش بگذراند و دوست داشته نقش‌های متفاوتی ایفا کند. ماجرا هر چه بود، مارک رافلو (Mark Ruffalo) به عنوان چهره جایگزین انتخاب شد.

مارک رافلو طی یک دهه گذشته مجموعا در شش فیلم Marvel Cinematic Universe حضور داشته و نقش بروس بنر یا هالک را ایفا کرده است. با این حال، ابرقهرمان مزبور هرگز آنطور که باید و شاید مورد پرداخت قرار نگرفت. دلیل این اتفاق را باید در اختلاف‌های والت دیزنی و یونیورسال پیکچرز جستجو کرد؛ اختلاف‌هایی که باعث شده‌اند والت دیزنی و مارول قادر نباشند یک اثر اختصاصی با محوریت بروس بنر تولید کنند. در ضمن، بروس و هالک سرانجام و پس از اتفاقات Avengers: Infinity War با یکدیگر کنار آمده و حالا موجودی تحت عنوان پروفسور هالک پدیدار شده است. در حال حاضر می‌دانیم پروفسور هالک در سریال She-Hulk حضور دارد اما به نظر می‌رسد این همه ماجرا نیست.

دورا مگیاری (Dora Magyari) یکی از کاربران اینستاگرام است. او تمرکز خود را روی گرفتن عکس با چهره‌های شاخص و به اشتراک گذاری‌شان در صفحه خود قرار داده است. به همین دلیل، وقتی به صفحه‌اش مراجعه کنید با انبوهی از تصاویر ثبت شده با سلبریتی‌ها مانند کوین هارت (Kevin Hart) و لوییس همیلتون (Lewis Hamilton) مواجه می‌شوید. مگیاری اخیرا دو تصویر را با فالوئرهای خود به اشتراک گذاشته که یکی از مارک رافلو و دیگری از اسکار آیزاک (Oscar Isaac) ثبت شده است. نکته جالب ماجرا اینجا است که هر دو عکس در بوداپست و در نزدیکی یک هتل ثبت شده است. در ادامه می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید:

با خواندن پاراگراف بالا احتمالا یک سوال بسیار مهم در ذهنتان شکل گرفته است: اسکان مارک رافلو و اسکار آیزاک در هتلی مشابه در شهر بوداپست چطور می‌تواند حضور هالک در سریال Moon Knight را ثابت کند؟ در پاسخ باید گفت آیزاک نقش مون نایت را در Marvel Cinematic Universe ایفا می‌کند. همچنین فیلمبرداری سریال این ابرقهرمان جدید هم اکنون در بوداپست مجارستان در حال پیگیری است. با در نظر گرفتن این موارد، گروهی از کاربران فضای مجازی معتقد هستند حضور همزمان رافلو و آیزاک در یک هتل به هیچ وجه نمی‌تواند اتفاقی باشد.

در حال حاضر اطلاعات چندانی از سریال Moon Knight موجود نیست. می‌دانیم ایتن هاوک (Ethan Hawke) و می کالاماوی (May Calamawy) به سریال پیوسته‌اند اما جزئیاتی از نقششان در دسترس قرار ندارد. همچنین منابع غیررسمی مدعی شده‌اند میدنایت من به عنوان آنتاگونیست اصلی در داستان حاضر است. به این موارد باید امیلی ون‌کمپ (Emily VanCamp) را هم اضافه کرد که ظاهرا برای ایفای نقش شارون کارتر یا پاور بروکر بازمی‌گردد.

در صورتی که حضور هالک در سریال Moon Knight به واقعیت تبدیل شود، اتفاق جالبی خواهد بود؛ زیرا بروس بنر و مون نایت تعامل چندانی در کمیک بوک‌ها ندارند. در انتها، لازم به ذکر است فصل اول از ۶ قسمت تشکیل شده و سال آتی از راه خواهد رسید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا