#مهسا_امینی

محتواهای جدید Monster Hunter World: Iceborne در سال ۲۰۲۰ مشخص شد

کپکام پرفروش‌ترین بازی تاریخ خود را حداقل تا چند ماه آینده پشتیبانی می‌کند

محتواهای جدید Monster Hunter World: Iceborne

شرکت کپکام به طور رسمی برنامه‌ی خود را برای پشتیبانی و انتشار محتواهای جدید برای عنوان Monster Hunter World: Iceborne در سال ۲۰۲۰ میلادی منتشر کرد.

اولین بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی عنوان Monster Hunter: World با پسوند Iceborne در سپتامبر سال گذشته‌ی میلادی برای PS4 و XOne و ژانویه‌ی امسال برای PC عرضه شد و در این زمان تقریبا چهار ماهه، چهار میلیون نسخه فروش داشته است. نسخه‌ی World با بیش از پانزده میلیون نسخه فروش، به پرفروش‌ترین بازی تاریخ کپکام تبدیل شد. در نتیجه منطقی‌ست که این شرکت ژاپنی به این زودی بی‌خیال پشتیبانی و عرضه‌ی محتواهای جدید برایش نشود.

شرکت کپکام به‌تازگی برنامه‌ی خود برای پشتیبانی از Monster Hunter World: Iceborne را منتشر کرده است که شامل محتواهای جدید برای آن می‌شود.

کپکام روند پشتیبانی نسخه‌ی رایانه‌های شخصی را از نسخه‌های کنسولی جدا کرده است و با مقداری تاخیر اجرا می‌شوند، اما در ماه آپریل این نسخه‌ها با هم سینک خواهد شد تا هم تمام بازیکنان تجربه‌ی برابری داشته باشند و هم کار سازندگان در ادامه آسان‌تر پیش رود. از ۲۴ ژانویه تا ۱۳ فوریه یعنی از چهار روز دیگر، شاهد برگزاری یک رویداد درون بازی برای هر دو نسخه خواهیم بود. در ماه فوریه نسخه‌های کنسولی به طور محدود، ماموریت‌های ویژه‌ی رویداد دریافت خواهند کرد. از آن طرف نسخه‌ی رایانه‌های شخصی در این ماه اولین Title Update را دریافت خواهد کرد که شامل یک هیولا و یک منطقه‌ی جدید است و پس از آن محتواهایی چون شخصیت‌های Resident Evil و یک فستیوال جدید اضافه می‌شود.

در ماه مارس سومین Title Update برای نسخه‌های کنسولی منتشر می‌شود که هیولاهای متنوعی را اضافه می‌کند. نسخه‌ی PC اما دومین Title Update را در دوازدهم مارس دریافت خواهد کرد که شامل دو هیولا و یک منطقه‌ی جدید است. در ماه آپریل نسخه‌ی رایانه‌های شخصی سومین Title Update را دریافت می‌کند و پس از آن، نسخه‌های کنسولی و PC با هم هماهنگ شد و محتواهای جدید دریافت خواهند کرد.

کپکام فعلا جزئیات دقیق محتواهای جدید در ماه می و ژوئن را مشخص نکرده است، اما از بازگشت یک هیولای محبوب خبر می‌دهد.

عنوان Monster Hunter: World و بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی Iceborne را می‌توانید روی رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان تجربه کنید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا