فروش چهار میلیونی بازی Monster Hunter World: Iceborne

تعداد شکارچیان هیولا افزایش پیدا کرد

فروش چهار میلیونی بازی Monster Hunter World: Iceborne مهسا سپاهی ۰ ۲۷ دی ۱۳۹۸
Monster Hunter World: Iceborne

به لطف انتشار Monster Hunter World: Iceborne برای رایانه‌های شخصی، این بازی توانست نزدیک چهار میلیون نسخه فروش داشته باشد.

اواخر سال ۲۰۱۹ شرکت کپکام برای بازی Monster Hunter World، بسته الحاقی Iceborne را منتشر کرد که با استقبال زیادی روبه‌رو شد. این DLC داستان مخصوص خود را دارد و ویژگی‌های گرافیکی در آن، نسبت به بازی اصلی، پیشرفت زیادی داشته است. همچنین در Iceborne هیولاهای جدید Nargacuga ، Brachydios ،Velkhana و Banbaro به بازی اضافه شدند. در ابتدای انتشار Monster Hunter World: Iceborne برای رایانه‌های شخصی، مشکلات نرم‌افزاری در نحوه اجرای بازی وجود داشت که درحال حاضر شرکت کپکام به رفع این مشکلات می‌پردازد. در واقع به لطف برطرف کردن این ایرادها برای رایانه‌های شخصی بود که Iceborne توانست به فروش چهار میلیونی دست پیدا کند.

Monster Hunter: World عنوانی اکشن ماجراجویی و نقش‌آفرینی محسوب می‌شود که از لحاظ شخصی‌سازی بی‌نظیر است و گیم‌پلی هیجان‌انگیزی دارد. همان‌طور که از اسم بازی پیداست، بازیکن باید به جستجو هیولاها بپردازد و با انواع مختلفی از آن‌ها دست‌و پنجه نرم کند. پول درآوردن، ساخت اسلحه و لباس، طراحی کاراکتر و گشت و گذار در دنیای هیولاها از جمله مواردی هستند که بازیکن را به خود سرگرم می‌کند.

به طور کلی Monster Hunter: World توانسته 15 میلیون نسخه فروش داشته باشد و تاکنون برای پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا