سپر ضد گلوله Modern Warfare 2 کاربران را فوق‌العاده عصبانی کرده!

کاربران عصبانی از تجربه کابوس بار از سپر ضد گلوله می‌گویند!

سپر ضد گلوله در Modern Warfare 2

بخش آنلاین چند نفره جدیدترین نسخه از سری بازی Call of Duty با مشکلی بزرگ روبه رو شده است. این مشکل نه از طرف توسعه دهندگان، بلکه از طرف تعداد بسیاری از کاربران به وجود آمده، طوری که سپر ضد گلوله در Modern Warfare 2 کاربران را به شدت عصبانی کرده است!

از زمان انتشار بازی Call of Duty Modern Warfare 2 در ماه اکتبر سال جاری میلادی، کاربران از مشکلات بسیاری در این بازی شکایت داشته که از جمله آن‌ها می‌توان به فقدان حالت Hardcore، حذف نقشه‌ها و حضور متوالی برخی نقشه‌های ناقص در بازی اشاره داشت. یکی از بزرگ‌ترین مشکلاتی که طی یک ماه اخیر گریبان گیر این بازی شده، مشکل استفاده بی رویه کاربران از سپر ضد گلوله است.

شکایت کاربران بیش از آنکه مبنی بر استفاده از سپر باشد، متوجه زمانی است که کاربران از آن استفاده نکرده و با قرار دادن سپر بر کمر خود، از دریافت گلوله از پشت سر جلوگیری می‌کنند. این مشکل از آغاز عرضه بازی وجود داشته، اما کاربران زمانی بیشتر از وجود سپر اذیت شدند که نقشه Shipment به بازی افزوده شد و در این نقشه تقریبا تمامی کاربران از این روش برای جلوگیری از دریافت گلوله استفاده می‌کنند.

کاربری با نام clembo3 با انتشار مطلبی در شبکه اجتماعی ردیت، نظر بسیاری از کاربران را جلب کرد. به گفته او، زمانی که کاربری سپر ضد گلوله را پشت سر خود قرار می‌دهد، سرعت او کاهش نیافته و در حالی که گلوله کمتری دریافت می‌کند، می‌تواند با نهایت سرعت در نقشه جابجا شود. برخی دیگر نیز با استفاده از نظرات و عکس‌های مختلف به مسخره کردن سپر ضد گلوله در Modern Warfare 2 پرداخته و بسیاری دیگر کاربرانی که از این سپر استفاده می‌کنند را «لاک پشت» نامیده‌اند!

شکایت کاربران از سپر ضد گلوله در مدرن وارفر ۲ طی چند روز اخیر به اوج خود رسیده و تجربه نقشه Shipment را برای بسیاری از کاربران تبدیل به کابوسی بی پایان کرده است. همانطور که اشاره شد افزوده شدن این نقشه، کاربران را به استفاده بیشتر از این سپر ترغیب کرده و به باور بسیاری آن‌ها در عوض تجربه نسخه جدید سری بازی کالاف دیوتی، در حال تجربه نسخه جدید لاک پشت‌های نینجا هستند!

ناگفته نماند که تیم اینفینیتی وارد از قدرت بیش از حد سپر ضد گلوله در Modern Warfare 2 آگاه بوده و طی به روزرسانی هفته گذشته آن را تا حدی تضعیف کرده است. با این حال تضعیف سپر ضد گلوله سبب رضایت کامل کاربران نشده و آن‌ها خواستار بیش از پیش تضعیف شدن این سلاح هستند. نظر شما درباره این سلاح منفور در بازی کالاف دیوتی مدرن وارفر ۲ چیست؟ شما نیز فکر می‌کنید سپر ضد گلوله باید تضعیف شود؟ نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

5 1 رأی
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا