بازیگر نقش اسکورپیون از احتمال بازگشت این شخصیت به دنیای سینمایی مارول می‌گوید

آیا شش شرور بالاخره مقابل مرد عنکبوتی قرار می‌گیرند؟

بازیگر نقش اسکورپیون

مایکل ماندو بازیگر نقش اسکورپیون در مصاحبه‌ی اخیر خود گفت احتمال بازگشت این شخصیت در فیلم‌های بعدی مارول وجود دارد. اسکورپیون حضور کوتاهی در Spider-Man: Homecoming داشت.

اسکورپیون یا مک گارگن، یکی از ابرتبهکارهای کمیک بوک‌های مرد عنکبوتی است. گارگن یک کارآگاه خصوصی بود که از سوی جیمز جونا جیمسون استخدام شد تا پی به راز پیتر پارکر برای عکاسی از مرد عنکبوتی ببرد اما پیتر به واسطه‌ی حس عنکبوتی خود متوجه‌ی این موضوع شد و هر بار به راحتی از دست او فرار می‌کرد. با ادامه یافتن این روند، جیمسون به گارگن پیشنهاد کرد تا به عنوان نمونه‌ی آزمایشی خود را در اختیار دکتر فارلی استیل‌ول قرار دهد.

فارلی استیل‌ول فرآیندی را طراحی کرده بود که می‌توانست خصوصیات یک حیوان خاص را به انسان انتقال دهد. از آن‌جایی که جیمز جیمسون به شدت دنبال شکست دادن مرد عنکبوتی بود، تصمیم گرفته شد تا خصوصیات عقرب (عقرب در طبیعت شکارچی عنکبوت‌ها است) به مک گارگن انتقال داده شود. فرآیند بدون هیچ مشکلی به پایان رسید اما غرایز حیوانی بر غرایز انسانی غلبه کرده و گارگن از کنترل جیمسون خارج و به فردی دیوانه تبدیل شد.

شخصیت مک گارگن با نقش‌آفرینی مایکل ماندو (Michael Mando) در دو صحنه از فیلم Spider-Man: Homecoming حضور یافت. اولین مورد، به معامله‌ی تکنولوژی‌های بیگانگان روی کشتی تفریحی مربوط می‌شود که مرد عنکبوتی مزاحم شده و معامله نیمه تمام می‌ماند. دومین مورد، صحنه‌ی پس از تیتراژ پایانی است. گارگن در این صحنه از آدرین تومز (ولچر) می‌خواهد که هویت واقعی مرد عنکبوتی را فاش کند اما تومز از این کار سر باز زده و می‌گوید هویت واقعی این ابرقهرمان را نمی‌داند.

اسپویل: پایان‌بندی Spider-Man: Homecoming به گونه‌ای بود که به‌نظر می‌رسید مک گارگن به همراه دیگر اعضای شش شرور در قسمت دوم حاضر خواهد بود اما سازندگان ترجیح دادند در فیلم Spider-Man: Far From Home به مقابله‌ی مرد عنکبوتی با میستریو بپردازند. در بخش پایانی Far From Home دیدیم که هویت مرد عنکبوتی توسط جیمز جونا جیمسون فاش شده و تمامی مردم جهان از جمله ابرتبهکارها به آن پی می‌برند. از آن‌جایی که گارگن به‌دنبال یافتن هویت واقعی مرد عنکبوتی بود، این سوال برای برخی طرفداران به‌وجود آمد که آیا اسکورپیون در قسمت‌های بعد حضور خواهد داشت یا خیر.

این‌طور که به نظر می‌رسد، پاسخ این سوال، «بله» است؛ استیو وارلی (Steve Varley) که در زمینه‌ی تهیه و نشر پادکست با محوریت فیلم و سریال فعالیت می‌کند، چندی پیش مصاحبه‌ای را با مایکل ماندو انجام داد. وارلی در بخشی از مصاحبه از ماندو پرسید آیا طرفداران بار دیگر با مک گارگن در دنیای سینمایی مارول ملاقات خواهند کرد یا خیر. بازیگر نقش اسکورپیون هم با خنده پاسخ داد این احتمال وجود دارد. ماندو در سال ۲۰۰۴ میلادی وارد عرصه‌ی بازیگری شد. او با ایفای نقش واس در بازی Far Cry 3 به شهرت جهانی دست یافت و پس از آن در چندین فیلم سینمایی و سریال حضور پیدا کرد که شناخته شده‌ترین‌شان Better Call Saul است.

وب سایت پروداکشن ویکلی چندی پیش با انتشار یک گزارش، نام موقت فیلم Spider-Man 3 را لو داد. بر این اساس، سومین فیلم اسپایدرمن قرار است تحت عنوان Serenity Now مراحل ساخت را پشت سر بگذارد. این نام از قسمت سوم فصل نهم سریال Seinfeld الهام گرفته شده است. توجه داشته باشید که نام‌های موقت نکته‌ی خاصی را در خود پنهان نکرده و هیچ گونه اطلاعات قابل‌توجهی را شامل نمی‌شوند. سازندگان معمولا از این اسامی در جریان مرحله‌ی فیلمبرداری استفاده می‌کنند تا از جلب توجه جلوگیری شود.

در پایان، لازم به ذکر است فیلم سینمایی Spider-Man 3 از تاریخ ۳۰ تیر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۲۱ جولای سال ۲۰۲۱) در سینماها اکران خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا