#مهسا_امینی

مایکل ماندو به ساخت فیلم اختصاصی اسکورپیون علاقه نشان داد

آیا اسپین‌آف Spider-Man: Homecoming ساخته می‌شود؟

فیلم اختصاصی اسکورپیون

مایکل ماندو بازیگر و نویسنده‌ی کانادایی در بخشی از گفتگوی جدید خود خواستار ساخت فیلم اختصاصی اسکورپیون شد.

مک گارگن/اسکورپیون با نقش‌آفرینی مایکل ماندو (Michael Mando) یکی از معدود شخصیت‌های کمیک بوک‌های مارول است که در Spider-Man: Homecoming حضور یافت. او یکی از تبهکارانی بود که در جریان معامله‌ی تکنولوژی‌های بیگانگان روی کشتی حضور پیدا کرد اما به لطف تارزن نیویورکی دستگیر شد و به زندان افتاد. گارگن در زندان با ولچر ملاقات کرده و از او می‌خواهد هویت مرد عنکبوتی را برایش فاش کند اما او از این کار سر باز زده و به دروغ می‌گوید چیزی در این باره نمی‌داند. اگرچه گارگن به مقصود خود نرسید اما تلاش او نشان ‌داد احتمال حضورش در فیلم‌های بعدی بسیار زیاد است.

در عین حال که مارول گسترش دنیای سینمایی خود را با اکران آثار جدید و معرفی شخصیت‌های تازه ادامه می‌دهد، سونی هم سعی دارد با استفاده از شخصیت‌هایی که امتیازشان را در اختیار دارد دنیای مشترک خود را بسازد. این استودیو در سال ۲۰۱۸ میلادی Venom را راهی سینماها کرد و در آینده هم دو فیلم Venom: Let There Be Carnage و Morbius را روی پرده‌ی نقره‌ای می‌برد. در حال حاضر اطلاعاتی از برنامه‌های سونی برای بعد از نخستین اقتباس سینمایی موربیوس نداریم اما طرفداران انتظار دارند Sinister Six یکی از فیلم‌هایی باشد که طی سال‌های آینده ساخته می‌شود. به خصوص اینکه حضور ولچر در اولین تریلر Morbius، ارتباط بین دنیای سینمایی مارول و سونی را تایید کرده است.

خبرنگار وب سایت Screen Rant چندی پیش این فرصت را به دست آورد تا گفتگویی را با مایکل ماندو داشته باشد. خبرنگار در میانه‌ی صحبت‌ها بحث را به سمت فیلم اختصاصی اسکورپیون برد و از ماندو پرسید چه نظری در این باره دارد. این بازیگر و نویسنده‌ی کانادایی هم در پاسخ گفت:

قطعا به ساخت چنین فیلمی علاقه‌مند هستم. فکر می‌کنم نتیجه‌ی کار اثر شگفت‌انگیزی باشد؛ یک فیلم درباره‌ی کارآگاهی که دیوانه شده و از مسیر قانون خارج می‌شود. همان‌طور که می‌دانید، او در یک داستان دیگر به ونوم تبدیل می‌شود. فکر می‌کنم مک گارگن شخصیت بسیار غنی و تاریکی داشته باشد. بدون شک، دوست دارم چنین فیلمی را ببینم.

اگر با کمیک بوک‌ها آشنایی ندارید، باید بگوییم مک گارگن در ابتدا یک کارآگاه بوده که از از سوی جیمز جونا جیمسون (مدیر روزنامه‌ی دیلی بیوگل) استخدام می‌شود تا پی به راز پیتر پارکر برای عکاسی از مرد عنکبوتی ببرد اما پیتر به واسطه‌ی حس ششم خود متوجه‌ این موضوع شده و هر بار به راحتی از دست او فرار می‌کند. با ادامه یافتن این شرایط، گارگن با پیشنهاد جیمسون در یک آزمایش حضور یافته و نهایتا خصوصیات عقرب را به‌دست می‌آورد. در ابتدا همه چیز طبق برنامه است اما با گذشت مدتی غرایز حیوانی بر غرایز انسانی غلبه کرده و گارگن به فردی دیوانه و خشن تبدیل می‌شود.

مایکل ماندو مدت کوتاهی بعد از گفتگویش با Screen Rant، پستی را در فروم Reddit منتشر کرد و از طرفداران خواست هر سوالی که پیرامون نقش‌های او دارند بپرسند. در این میان، یکی از کاربران درباره‌ی حضور او در فیلم‌ها یا سریال‌های بعدی دنیای سینمایی مارول پرسید. ماندو در پاسخ به این کاربر گفت چیزهایی شنیده است اما نمی‌تواند آن‌ها را تایید یا رد کند. او از آن کاربر خواست منتظر اطلاعات بیشتر باشد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا