#مهسا_امینی

نام موقت فیلم Spider-Man 3 فاش شد

سازندگان باز هم از سریال سیتکام Seinfeld الهام گرفتند

نام موقت فیلم Spider-Man 3

در شرایطی که فاصله‌ی زیادی با آغاز فیلمبرداری مرد عنکبوتی جدید در تابستان سال جاری میلادی نداریم، نام موقت فیلم Spider-Man 3 فاش شده است. این اثر ابرقهرمانی فعلا Serenity Now نام دارد.

مارول، از آن دسته استودیوهای فیلمسازی‌ای است که از سیاست‌های سختگیرانه‌ای برای جلوگیری از افشای کوچک‌ترین جزئیات پیرامون فیلم‌ها و سریال‌هایش استفاده می‌کند. همین موضوع هم باعث شده تا بدین لحظه، اطلاعات قابل‌توجهی از سومین فیلم سری اسپایدرمن به بیرون درز پیدا نکند اما ظاهرا با نزدیک شدن به آغاز زمان فیلمبرداری در تابستان سال جاری میلادی، این شرایط قرار است کمی تغییر کرده و در نتیجه، شاهد افشای اطلاعات پیرامون این فیلم ابرقهرمانی خواهیم بود.

وب سایت پروداکشن ویکلی با انتشار یک گزارش، نام موقت فیلم Spider-Man 3 را لو داد. بر این اساس، سومین فیلم اسپایدرمن قرار است تحت عنوان Serenity Now مراحل ساخت را پشت سر بگذارد. این نام از قسمت سوم فصل نهم سریال Seinfeld الهام گرفته شده است. در این قسمت، فرانک کاستانزا سعی می‌کرد با به زبان آوردن عبارت Serenity Now، از عصبانی شدن جلوگیری کند اما اتفاقات آن‌طور که او می‌خواستند پیش نمی‌رود. احتمال اینکه گزارش پروداکشن ویکلی صحیح باشد، بسیار بالا است؛ زیرا نام موقت قسمت‌های پیشین هم از این سریال سیتکام الهام گرفته شده بودند. فیلم Spider-Man: Homecoming تحت عنوان Summer of George تولید شد. فیلم Spider-Man: Far From Home هم در فرآیند تولید The Fall of George نام داشت.

نام‌های موقت نکته‌ی خاصی را در خود پنهان نکرده و هیچ گونه اطلاعات قابل‌توجهی را شامل نمی‌شوند. سازندگان معمولا از این اسامی در جریان مرحله‌ی فیلمبرداری استفاده می‌کنند تا از جلب توجه جلوگیری شود. نام رسمی Spider-Man 3 هنوز مشخص نشده است اما احتمال می‌رود همزمان با آغاز روند فیلمبرداری، به‌طور رسمی اعلام شود. اگر هم مارول بخواهد به اتخاذ سیاست‌های سخت‌گیرانه‌ی خود در قبال این فیلم مورد انتظار ادامه دهد، شاید تا آغاز کمپین تبلیغاتی اطلاعاتی در این باره منتشر نشود. به هر حال، افشای نام موقت را باید به فال نیک گرفت؛ زیرا نشان می‌دهد روند ساخت طبق برنامه‌ریزی‌ها پیش می‌رود.

اسپویل: فیلم سینمایی Spider-Man: Far From Home پایان‌بندی غیرمنتظره‌ای داشت. در پایان این اثر دیدیم که میستریو ویدیویی ضبط شده از خود را برای جیمز جونا جیمسون می‌فرستد که در آن نام واقعی تارزن نیویورکی لو می‌رود. جیمسون هم ویدیو را به‌طور عمومی پخش کرده و سپس تصویری از چهره‌ی مرد عنکبوتی را به نمایش می‌گذارد. بدین ترتیب، هویت واقعی او برای تمام مردم جهان آشکار می‌شود؛ موضوعی که می‌تواند برای عزیزترین افراد زندگی پیتر خطرآفرین باشد. در حال حاضر اطلاعات قابل‌توجهی از Spider-Man 3 موجود نبوده و نمی‌دانیم مرد عنکبوتی در جریان این فیلم با چه دشمن یا دشمن‌هایی روبرو می‌شود.

فیلم‌های Homecoming و Far From Home چه از لحاظ دریافت نقدهای مثبت و چه از لحاظ فروش، عملکرد بسیار خوبی داشته‌اند. این دو فیلم موفق شدند مجموعا بیش از ۲ میلیارد دلار در سراسر جهان بفروشند. انتظار می‌رود قسمت سوم بتواند موفقیت‌های فیلم‌های پیشین را تکرار کند. در پایان، لازم به ذکر است Spider-Man 3 از تاریخ ۳۰ تیر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۲۱ جولای سال ۲۰۲۱) در سینماها اکران خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا