#مهسا_امینی

آیا شخصیت Vaas به سری Far Cry باز می‌گردد؟

صداپیشه‌ی این شخصیت در مورد بازگشت حرف زد

آیا شخصیت Vaas به سری Far Cry باز می‌گردد؟ نیکان صبوری ۰ ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
Vaas سری Far Cry

مایکل ماندو طی پرسش و پاسخ‌های فروم ردیت حرفی زد که احتمال بازگشت شخصیت Vaas به سری Far Cry را تایید می‌کند.

هیچ شکی نیست که شخصیت Vaas یکی از بهتری کاراکتر‌های منفی در کل دوران صنعت بازیسازی به حساب می‌آید. ما شاهد حضور او تنها در بازی Far Cry 3 بودیم که شدیدا پتانسیل بازی را چند برابر کرده بود. ظاهر Vass از بازیگر اهل کانادا یعنی مایکل ماندو الهام گرفته شده است. همچنین صداپیشگی این شخصیت منفی را هم خود ماندو بر عهده داشت.

حال مایکل ماندو چندی پیش پستی را در فروم ردیت راه‌اندازی کرد و از طرفداران خواست تا در مورد او و کار‌هایش سوالاتی را بپرسند. یکی از این افراد به ماندو گفت که آیا شخصیت شخصیت Vaas را در بازی Far Cry 3 به یاد دارد، یا خیر که با جواب جالب ماندو طرف شدیم.

مایکل ماندو گفت:

واقعا از شما متشکرم! شخصیت Vaas، ذات حیوانی من به حساب می‌آید. داشتن شخصیت مشترک چیزی است که من شدیدا به آن علاقه دارم. من هنوز کاملا Vaas را به یاد می‌آورم و هنوز عاشق او هستم. این شخصیت من را خیلی خوشحال می‌کند. چه کسی می‌داند، ممکن است به‌زودی من دوباره در قالب این شخصیت حضور پیدا کنم.

هیجان و خوشحالی ماندو در مورد Vaas در این نوشته کاملا روشن و واضح بیان شده اما چیزی که کمی طرفداران را گنگ کرده، بخش آخر حرف‌های او است. چرا باید ماندو به جای ابراز امیدواری در مورد بازگشت او به سری Far Cry از کلمه‌ی به‌زودی استفاده کند؟ به نظر بسیاری این بازیگر کانادایی در حال اشاره به چیزی است که فعلا خبری از آن نداریم. حتی اگر ما شاهد بازگشت Vaas به سری Far Cry باشیم، این جای سوال زیادی را برای طرفداران ایجاد خواهد کرد اسپویل قسمت سوم فارکرای زیرا ما در قسمت سوم بازی Far Cry شاهد مرگ او بودیم. پایان اسپویل

در هر صورت طرفداران خیلی خوشحال می‌شوند که یک بار دیگر مایکل ماندو و شخصیت Vaas را در بازی Far Cry ببیند. حتی حضور او در قالب یک بازسازی یا ریمستر یا حتی یک نسخه‌ی جدید از بازی Far Cry 3 که تعریف جدیدی را بیان می‌کند، باعث خوشحالی طرفداران خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا