حضور افتخاری والچر مایکل کیتون در صحنه حذف شده Spider-Man: No Way Home

نگاهی به جدیدترین کانسپت آرت اسپایدرمن

حضور افتخاری والچر مایکل کیتون در صحنه حذف شده Spider-Man: No Way Home پارسا خلیلی ۱۰ ۰۳ مهر ۱۴۰۲ مارول
صحنه حذف شده Spider-Man: No Way Home

کانسپت آرتیست استودیو مارول با انتشار کانسپت آرتی از جدیدترین صحنه حذف شده Spider-Man: No Way Home، درباره ایده بازگرداندن والچر مایکل کیتون (Michael Keaton) صحبت کرده است.

آدرین تومس ملقب به والچر (کرکس) یکی از معدود شخصیت‌های دنیای سینمایی مارول است که سرنوشت و آینده‌اش در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. بعد از ایفای نقشی پررنگ در داستان فیلم Spider-Man: Homecoming، دیگر خبری از این ابرشرور قدیمی و نمادین اسپایدرمن نشد تااینکه سونی پیکچرز تصمیم گرفت در سکانس پس از تیتراژ فیلم Morbius، او را از دنیای سینمایی مارول خارج و به دنیای سینمایی محکوم به شکست خود منتقل کند.

تا به امروز هیچکس به‌طور دقیق نمی‌داند که چرا والچر باید تحت تاثیر طلسم دکتر استرنج قرار بگیرد و به دنیایی دیگر منتقل شود اما خوشبختانه کانسپت آرتیست استودیو مارول با رونمایی از کانسپت آرتی جدید، بازگشت والچر به خط زمانی خود را تایید کرده است. به‌گفته فیل ساندرز (Phil Saunders)، در فیلمنامه اولیه پیتر پارکر تصمیم می‌گیرد علیرغم اختلافاتی که با والچر داشته، از او برای درمان ابرشرورهای مولتی‌ورسی کمک بگیرد اما متاسفانه به‌دلیل در دسترس نبودن مایکل کیتون برای فیلمبرداری، استودیو مارول مجبور می‌شود کلا این بخش از فیلمنامه را عوض ‌کند.

می‌دانید تغییرات ناگهانی همیشه بخش جدایی ناپذیری از کار ما بوده و خواهد بود. در نسخه اولیه فیلمنامه، پیتر تصمیم می‌گیرد علیرغم اختلافاتی که با والچر داشته، از او برای درمان ابرشرورهای مولتی‌ورسی کمک بگیرد. تصور اینکه پیتر بخواهد ابرشرورهای داستان را با کمک بازوهای مکانیکی هک شده دکتر اختاپوس به خانه آدرین تومس ببرد خنده‌دار و در عین حال هیجان‌ انگیز است اما متاسفانه در دسترس نبودن مایکل کیتون برای فیلمبرداری به عوض شدن فیلمنامه و حذف شدن این صحنه منجر شد.

آیا مایکل کیتون به دنیای سینمایی مارول بازخواهد گشت؟ با توجه به کانسپت آرت‌های منتشر شده از جدیدترین صحنه حذف شده Spider-Man: No Way Home و همچنین ایفای دوباره نقش بتمن در فیلم The Flash، احتمال بازگشت مایکل کیتون به ژانر ابرقهرمانی همچنان وجود دارد. در حال حاضر محتمل‌ترین گزینه، Spider-Man 4 است که مراحل تولیدش پیرو اعتصابات انجمن نویسندگان (WGA) و اتحادیه بازیگران (SAG-AFTRA) متوقف شده است.

فیلم Spider-Man: No Way Home در دو نسخه استاندارد و ویژه (The More Fun Stuff) در دسترس است و به‌زودی به سرویس دیزنی پلاس راه پیدا می‌کند.

5 3 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

10 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا