یکی از شخصیت‌‌های اسپین آف سریال WandaVision مشخص شد

ظهور جادوگری دیگر در دنیای سینمایی مارول

یکی از شخصیت‌‌های اسپین آف سریال WandaVision مشخص شد پارسا خلیلی ۶ ۲۸ مرداد ۱۴۰۲ تلویزیون

طبق تایید رسمی یکی از بازیگران اسپین آف سریال WandaVision، مجموعه موزیکال Agatha: Coven of Chaos جادوگر قدرتمند دیگری را به دنیای سینمایی مارول معرفی خواهد کرد.

از زمانی که در همایش کمیک کان سن دیگو معرفی شد، تقریبا هیچ خبر خاصی از مجموعه تلویزیونی نه قسمتی Agatha: Coven of Chaos منتشر نشده اما شایعات و گمانه‌زنی‌هایش مثل تمامی فیلم و سریال‌های مارول زیاد بوده است. از نقش شایعه شده آبری پلازا (Aubrey Plaza) گرفته تا تئوری بازگشت جو لاک (Joe Locke) به نقش Wiccan، حدس و گمان طرفداران تمامی ندارد. با این حال، به‌روزرسانی جدیدی اخیرا در فضای مجازی منتشر شده که از معرفی جادوگری قدرتمند به دنیای سینمایی مارول خبر می‌دهد.

در یک مصاحبه جدید با وب سایت Mashable، ساشیر زاماتا (Sasheer Zamata) رسما تایید کرده که در سریال اسپین آف سریال WandaVision ایفاگر نقش جنیفر کیل است که اولین بار در دسامبر سال ۱۹۷۲ به دنیای کمیک‌ها معرفی شده بود. با اینکه نقش او در سریال هنوز مشخص نشده اما این واقعیت که جادوگری قدرتمند و محبوب مثل جنیفر قراره در آینده نزدیک به دنیای لایو اکشن پا بگذارد، نشان می‌دهد استودیو مارول برنامه‌های زیادی برای گسترش بخش جادویی فرانچایز خود دارد.

برای کسانی که با کمیک‌ها آشنایی ندارند، جنیفر ابتدا در مجموعه کمیک انفرادی من ثینگ (Man-Thing) معرفی شد و نقشی مکمل در خطوط داستانی مختلف داشت. با توجه به اینکه من ثینگ سال گذشته در فیلم ویژه Werewolf by Night دیده شده، احتمال حضور داشتن جنیفر در فیلم هالووینی بعدی دنیای سینمایی مارول وجود دارد. او همچنین می‌تواند در قسمت سوم دکتر استرنج نیز نقش داشته باشد، زیرا آنها در کمیک‌ها گذشته جالبی دارند. خوشبختانه از اسپایدرمن گرفته تا هاوارد اردکه، دنیای سینمایی مارول شخصیت‌های زیادی دارد که می‌توانند جنیفر را در ماجراجویی‌های جدیدش همراهی کنند.

سریال موزیکال Agatha: Coven of Chaos در مراحل ابتدایی توسعه است و هنوز تاریخ پخش مشخصی ندارد.

5 4 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

6 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا