کدام شخصیت های WandaVision در Agatha: Coven of Chaos بازمی‌گردند؟

بازگشت چهره‌هایی آشنا

شخصیت های WandaVision

به تازگی تائید شده است که قرار است یکی دیگر از شخصیت های WandaVision در Agatha: Coven of Chaos بازگردد. این سریال اسپین‌آف مورد انتظار در سال میلادی جاری از سرویس اشتراکی دیزنی پلاس (+Disney) پخش خواهد شد.

از مدت‌ها پیش تائید شده بود که آگاتا هارکنس (Agatha Harkness) با بازی کاترین هان (Kathryn Hahn)، همسایه فضول واندا ماکسیموف (Wanda Maximoff) و ويژن (Vision) در سریال WandaVision که یک جادوگر قدرتمند نیز هست، قرار است تا سریال اسپین‌آف اختصاصی خودش را با نام Agatha: Coven of Chaos داشته باشد. این سریال ماجراهای آگاتا هارکنس را پس از گیر افتادن در وست‌ویو (Westview) در قسمت نهم سریال WandaVision دنبال می‌کند و به جز او، چند شخصیت دیگر نیز قرار است به دنیای سینمایی مارول (MCU) بازگردند تا در روایت این داستان جدید سهمی داشته باشند.

فیلمبرداری سریال Agatha: Coven of Chaos به تازگی آغاز شده است و این طور که به نظر می‌رسد، فعلا ۱۲ بازیگر در تیم تولید آن حضور دارند. برخی از شخصیت های WandaVision در Agatha: Coven of Chaos بازمی‌گردند، در حالی که تعدادی بازیگر جدید مثل آبری پلازا (Aubrey Plaza) از سریال The White Lotus، ستاره نمادین کمدی اریک آندره (Eric Andre) و جو لاک (Joe Locke) از سریال Heartstopper قرار است تا از طریق این سریال، برای اولین بار در دنیای سینمایی مارول حضور پیدا کنند.

اکنون حضور یکی دیگر از شخصیت‌های WandaVision در Agatha: Coven of Chaos تائید شده است. رسانه ددلاین (Deadline) به تازگی گزارش داده است که دبرا جو راپ (Debra Jo Rupp)، بازیگر نقش شارون دیویس (Sharon Davis) معروف به خانم هارت (Mrs. Hart) نیز در این سریال به ایفای نقش خواهد پرداخت. دبرا جو راپ احتمالا باری دیگر نقش قبلی خود را در این اثر ایفا کرده است. بعد از آگاتا هارکنس با بازی کاترین هان و سارا پروکتور (Sharah Proctor) / داتی جونز (Dottie Jones) با بازی اما کالفیلد فورد (Emma Caulfield Ford)، او سومین شخصیتی از سریال WandaVision است که قرار است در این اسپین‌آف بازگردد.

تاثیر شخصیت های WandaVision بر سریال Agatha: Coven of Chaos

تجعب‌آور نیست که می‌بینیم سریال Agatha: Coven of Chaos به شدت به سریال WandaVision گره خورده است، زیرا درست بعد از پایان آن اتفاق می‌افتد. اما مطمئنا تجعب‌آور است که می‌بینیم بازیگرانی مانند دبرا جو راپ و اما کالفیلد فورد نیز در این اسپین‌آف بازگشته‌اند تا نقش خود را تکرار کنند و قطعا بسیاری از طرفداران کنجکاو هستند تا ببینند شخصیت‌های آن چگونه به داستان بازمی‌گردند و چه نقشی در آن خواهند داشت.

البته لازم به ذکر است که گزارشی که منتشر شده هنوز تائید نمی‌کند که این دو بازیگر قرار است نقش خود را از سریال WandaVision تکرار کنند، بنابراین این احتمال وجود دارد که آن‌ها نقش آن شخصیت‌ها را در سریال Agatha: Coven of Chaos بازی نکنند. همچنین هنوز مشخص نیست که پس از حضور پراکنده در ۹ قسمت سریال اصلی، آن‌ها در چند قسمت از این اسپین آف حضور خواهند داشت. با این حال امیدوار هستیم که در این ۹ قسمتی که سریال Agatha: Coven of Chaos پخش خواهد شد، شخصیت آگاتا هارکنس به اندازه کافی برای رشد فرصت داشته باشد.

هنوز اطلاعات چندانی از داستان سریال Agatha: Coven of Chaos نداریم، اما قبلا تائید شده است که در اواخر سال ۲۰۲۳ قرار است شاهد پخش آن باشیم، هر چند با توجه به یکسری گزارشاتی که منتشر شده، احتمال تاخیر در پخش آن تا اوایل سال ۲۰۲۴ وجود دارد.

این سریال توسط جک شفر (Jac Schaeffer)، یکی از نویسندگان دو فیلم Captain Marvel و Black Widow و نویسنده و شورانر سریال WandaVision در حال تولید است. او همچنین قرار است در آینده سریال Vision Quest را نیز با محوریت شخصیت ویژن بسازد.

3 1 رأی
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا