مبارزه اسپایدرمن و کینگ پین در دنیای سینمایی مارول توسط وینسنت دینافریو تایید شد

اسپایدرمن علیه کینگ پین

مبارزه اسپایدرمن و کینگ پین در دنیای سینمایی مارول توسط وینسنت دینافریو تایید شد پارسا خلیلی ۵ ۰۷ فروردین ۱۴۰۲ مارول
مبارزه اسپایدرمن و کینگ پین

در حالی که تام هالند (Tom Holland) منتظر بازگشت دوباره خود به دنیای سینمایی مارول است، بازیگر نقش ویلسون فیسک از پتانسیل مبارزه اسپایدرمن و کینگ پین خبر داد.

حتی پس از دیدن مبارزه اسپایدرمن با پنج تن از نمادین‌ترین ابرشرورهای خود در فیلم Spider-Man: No Way Home، همچنان اشتیاق برای دیدن مبارزه‌ای خونین بین اسپایدرمن و یکی از خطرناک‌ترین دشمنان کمیکی خود، یعنی ویلسون فیسک وجود دارد. با حال به نظر می‌رسد فقط طرفداران نیستند که رویای دیدن تقابل این دو شخصیت را در دنیای لایو اکشن، زیرا به‌تازگی وینسنت دینافریو (Vincent D’Onofrio)، بازیگر نقش کینگ پین هم صراحتا درباره این موضوع صحبت کرده است.

روز گذشته وینسنت دینافریو در گلکسی کان رالی (Raleigh’s GalaxyCon) حضور پیدا کرد و به‌طرز غیرمنتظره‌ای احتمال مبارزه با اسپایدرمن تام هالند را مطرح کرد. در حالی که او مشخص نکرد این اتفاق دقیقا چه زمانی و در کدام فیلم اسپایدرمن رخ خواهد داد، اما جمله تهدید آمیز او به‌نحوی به تصویر کشیده شدن این تقابل کمیکی را تایید کرد.

در نهایت، من مرد عنکبوتی را شکست خواهم داد.

این ستاره با استعداد سال گذشته نیز در مصاحبه‌ای مطبوعاتی، نسبت به رویارویی اسپایدرمن و کینگ پین ابراز امیدواری کرده بود.

همه آنها. می‌دانید کینگ پین شخصیتی است که در تاریخ هشتاد ساله کمیک‌های‌ مارول مقابل ابرقهرمانان زیادی مانند پانیشر، دردویل و اسپایدرمن قرار گرفته است. با این حال اگر قرار باشد در دنیای لایو اکشن با کسی مبارزه کنم، انتخابم مرد عنکبوتی است.

او همچنین صراحتا به ایده پیوستن به بازیگران فیلم Spider-Man 4 اشاره کرد.

من هم به اندازه شما می‌خواهم در این پروژه حضور داشته باشم، پس خواهیم دید.

آیا در فیلم Spider-Man 4 شاهد مبارزه اسپایدرمن و کینگ پین خواهیم بود؟

با اینکه استودیو مارول در تلاش است تا بفهمد ماجراجویی بعدی اسپایدرمن در دنیای سینمایی مارول چیست، به نظر می‌رسد کینگ پین گزینه مناسبی برای شکل دهی به داستان سه گانه بعدی باشد. حتی چندین ایستراگ در پروژه‌هایی مانند هاکای وجود دارد که به تقابل اسپایدرمن و کینگ پین اشاره می‌کنند. اما اکنون سوال واقعی اینه که آیا حضور کینگ پین در فیلم Spider-Man 4 حتمی است؟

حتی با تایید ساخت سه گانه دوم، گزارش‌های ضد و نقیضی در مورد اینکه آیا ویلسون فیسک می‌تواند به‌طور بالقوه در آن نقشی داشته باشد، منتشر شده است. همچنین شایعه‌ای هم به حضور این شخصیت شرور در انیمیشن سریالی Spider-Man: Freshman Year اشاره دارد که طبق تایید رسمی مارول در پنل انیمیشن کمیک کان سن دیگو، سال آینده از دیزنی پلاس پخش خواهد شد.

با این حال مهم نیست که چگونه همه چیز در کنار هم قرار می‌گیرد، دینافریو تنها کسی نیست که می‌خواهد اسپایدرمن و کینگ پین مقابل هم قرار بگیرند. پس از مشاهده نبرد آنها در انیمیشن Spider-Man: Into the Spider-Verse و داستان‌های متعدد کمیکی، بازی‌های ویدیویی و سایر رسانه‌ها، تنها چیزی که باقی می‌ماند این است که رویارویی مشهور آنها بالاخره به دنیای لایو اکشن راخ پیدا خواهد کرد.

وینسنت دینافریو در حال حاضر مشغول فیلمبرداری برای سریال Daredevil: Born Again است که در بهار سال ۲۰۲۴ از دیزنی پلاس پخش می‌شود. نظر شما در این رابطه چیست؟ آیا دوست دارید کینگ پین وینسنت دینافریو را مقابل اسپایدرمن تام هالند ببینید؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

4.6 5 آراء
امتیاز مطلب


guest

5 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا