جان گرفتن یکی از بزرگترین کراس اورهای مارول در پوستر جدید فیلم اسپایدرمن 4

اسپایدرمن بازمی‌گردد!!

جان گرفتن یکی از بزرگترین کراس اورهای مارول در پوستر جدید فیلم اسپایدرمن 4 پارسا خلیلی ۲۲ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ مارول
بزرگترین کراس اورهای مارول

به‌تازگی طرفداری بااستعداد پوستری زیبا از فیلم اسپایدرمن 4 درست کرده که یکی از بزرگترین کراس اورهای مارول و سونی را به تصویر می‌کشد.

سونی و استودیو مارول سخت مشغول توسعه اسپایدرمن 4 هستند که قراره ضمن آغاز کردن دومین سه‌گانه تام هالند (Tom Holland)، باری دیگر اسپایدرمن را به دنیای سینمایی مارول بازگرداند. طبق صحبت‌های اخیر هالند، داستان فیلم مشخص شده اما متاسفانه مراحل تولید و فیلمبرداری به‌خاطر اعتصاب اتحادیه بازیگران (SAG-AFTRA) برای مدتی نامعلوم متوقف شده است. با این حال طرفداران بیکار ننشسته‌اند، چراکه کاربری در اینستاگرام به‌نام Arifinity، پوستری زیبا خلق کرده و یکی از بزرگترین کراس اورهای مارول و سونی را به تصویر کشیده است.

این پوستر که اسپایدرمن را در لباس سیمبیوتی، پانیشر را در زره آهنی تونی استارک و دردویل را در لباسی مشکی به‌تصویر کشیده، با الهام از از کمیک‌هایی همچون Daredevil: Back in Black ،Avengers: Secret Wars و Marvel Armor Wars طراحی شده است. شاید دیدن چنین تیم آپی روی پرده نقره‌ای کمی دور از ذهن باشد، اما تصورش همچنان هیجان انگیز است.

کوین فایگی (Kevin Feige) قبلا تایید کرده بود که پیتر پارکر پس از ماجراجویی مولتی‌ورسی خود در فیلم Spider-Man: No Way Home، به قهرمانان سطح خیابان خواهد پیوست. بنابراین، انتظار می‌رود سه‌گانه دوم بیشتر روی ماجراهای کوچک‌تر متمرکز شود تا تهدیدات جهانی. طبق یک گزارش، داستان فیلم می‌تواند به عواقب سریال مورد انتظار Daredevil: Born Again بپردازد.

اگر این ریبوت هجده قسمتی که تولید و فیلمبرداری آن بعد از اعتصابات با تیمی جدید از سر گرفته خواهد شد، اقتباسی از مجموعه کمیک‌ Daredevil: Back in Black باشد، تاثیر کمپین شهرداری کینگ ‌پین می‌تواند در سایر پروژه‌های دنیای سینمایی مارول، به‌ویژه سه‌گانه دوم اسپایدرمن احساس شود، چراکه تبدیل شدن ویلسون فیسک به یک سیاستمدار قدرتمند و بانفوذ، عواقب سنگینی برای ابرقهرمانان سطح خیابان به‌همراه خواهد داشت. بنابراین دیدن شخصیت‌های فرانچایز مدافعان مانند پانیشر و شیطان هلزکیچن در کنار پیتر نه‌تنها عجیب نیست، بلکه کاملا منطقی و قابل پیش‌بینی است.

فیلم به‌شدت مورد انتظار Spider-Man 4 در حال حاضر به‌خاطر اعتصابات هالیوود تاریخ اکران مشخصی ندارد، اما اگر شایعات اخیر صحت داشته باشند، سونی و استودیو مارول تاریخ ۱۲ جولای سال ۲۰۲۴ (۲۲ تیر سال ۱۴۰۳) را برای اکران در نظر دارند. همچنین انتظار می‌رود جان واتس (Jon Watts) به‌خاطر عملکرد بی‌نظیرش، کارگردانی سه‌گانه دوم را برعهده داشته باشد.

5 6 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

22 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا