1%
  • 0/10

نگاهی به لباس سیمبیوتی اسپایدرمن در جدیدترین پوستر فیلم انتقام جویان 6

پیتر پارکر در لباس سیمبیوتی

نگاهی به لباس سیمبیوتی اسپایدرمن در جدیدترین پوستر فیلم انتقام جویان 6 ۱۲ ۰۶ آبان ۱۴۰۲ مارول کپی لینک
فیلم انتقام جویان 6

به‌لطف یکی از طرفداران بااستعداد بالاخره می‌توانیم نگاهی به لباس سیمبیوتی اسپایدرمن تام هالند (Tom Holland) در فیلم انتقام جویان 6 داشته باشیم.

بدون شک بهترین اثر سینمایی حماسه مولتی‌ورس دنیای سینمایی مارول تا اینجای کار، فیلم Spider-Man: No Way Home است که ضمن تکمیل سه‌گانه اسپایدرمن تام هالند، برای اولین بار در تاریخ، یکی از بهترین و بزرگترین رویدادهای کراس اوری کمیک‌های مارول، یعنی اسپایدر ورس (Spider-Verse) را در دنیای لایو اکشن به تصویر کشید. خوشبختانه هنوز کار سونی و استودیو مارول با این شخصیت محبوب و دوست داشتنی تمام نشده‌، چراکه در سکانس پس از تیتراژ فیلم، داستان دومین سه‌گانه را راه اندازی کردند.

اگر به‌خاطر داشته باشید در سکانس پس از تیتراژ، ونوم تام هاردی (Tom Hardy) که به‌واسطه طلسم دکتر استرنج به دنیای سینمایی مارول منتقل شده بود، دوباره توسط طلسمی دیگر به دنیای خود بازگشت اما تکه‌ای از سیمبیوت در دنیای سینمایی مارول جا ماند. از آن زمان شایعات و گمانه‌زنی‌های بسیار زیادی در رابطه با تبدیل شدن اسپایدرمن تام هالند به ونوم مطرح شده اما هیچکس به‌طور دقیق نمی‌داند این اتفاق در کدام پروژه رخ خواهد داد، فیلم Spider-Man 4 یا Avengers: Secret Wars؟

شاید بپرسید چرا Avengers: Secret Wars؟ داستان جنگ‌های مخفی چه ارتباطی به ونوم و اسپایدرمن دارد؟ مارول کامیکس در دهه ۱۹۸۰ در جریان رویداد جنگ‌های مخفی برای اولین بار از سیمبیوت ونوم رونمایی کرد. در واقع وقتی ابرقهرمانان و ابرشرورها توسط شخصی به‌نام بیاندر (Beyonder) برای مبارزه کردن به دنیای ماورایی Battleworld منتقل شدند، پیتر پارکر برای اولین بار با سیمبیوت ونوم روبرو شد. قدرت سیمبیوت به‌قدری زیاد بود که پیتر به‌شدت تحت تاثیر آن قرار گرفته بود. به‌همین منظور او تصمیم گرفت بعد از اتمام جنگ‌های مخفی لباس سیمبیوتی را نگه دارد اما خیلی زود به ماهیت واقعیش پی برد و آن را نابود کرد. با اینکه هنوز کوچکترین اطلاعات رسمی و موثقی از داستان فیلم انتقام جویان 6 در دست نیست، اما به‌تازگی یکی از طرفداران بااستعداد پوستری طراحی کرده که در آن پیتر پارکر لباس سیمبیوتی را به تن دارد.

این واقعیت که لباس سیمبیوتی اسپایدرمن در خط داستانی جنگ‌های مخفی معرفی شده، به‌نوعی ثابت می‌کند که استودیو مارول قراره اولین ملاقات اسپایدرمن تام هالند با سیمبیوت ونوم را در اقتباس لایو اکشن Avengers: Secret Wars به تصویر بکشد، البته اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود.

فیلم Avengers: Secret Wars در حال حاضر برای اکران در تاریخ ۷ می سال ۲۰۲۷ (۱۷ اردیبهشت سال ۱۴۰۶) تنظیم شده است، البته اگر به‌خاطر اعتصابات دوباره تاخیر نخورد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

12 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments