1%
  • 0/10

چرا یکی از شخصیت‌های مهم MCU در سریال Secret Invasion کشته شد؟

تهیه کننده پاسخ می‌دهد

چرا یکی از شخصیت‌های مهم MCU در سریال Secret Invasion کشته شد؟ ۳ ۰۳ مهر ۱۴۰۲ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
مرگ ماریا هیل

برایان تاکر (Brian Tucker)، فیلمنامه نویس و تهیه کننده مارول، سرانجام فاش کرده چرا مرگ ماریا هیل در Secret Invasion بسیار حائز اهمیت بود.

اگرچه طرفداران آثار ابرقهرمانی برای اولین اثر اختصاصی نیک فیوری هیجان زده بودند، Secret Invasion نتوانست از پس انتظارات بربیاید. این سریال درباره تهاجم اسکرول‌ها به زمین و تلاش برای سلطه بر آن را به تصویر می‌کشد. فیوری و متحدانش هم سعی دارند جلوی اسکرول‌های سرکش را گرفته و از یک فاجعه جلوگیری کنند.

پس از اینکه اعلام شد کوبی اسمالدرز (Cobie Smulders) در Secret Invasion بازمی‌گردد تا بار دیگر ماریا هیل را به تصویر بکشد، طرفداران احتمال می‌دادند نقش پررنگی را در داستان ایفا کند. با این حال، شخصیت مزبور با گذشت مدت کوتاهی از آغاز روند داستان کشته شد که ناامیدی شدید طرفداران را بهمراه داشت. به هر حال، آن‌ها انتظار داشتند این شخصیت مهم Marvel Cinematic Universe حضور موثرتری در تهاجم مخفی داشته باشد.

Marvel Studios: Assembled یک مستند بوده و هر قسمت آن درباره یکی از محصولات مارول است که برای دیزنی پلاس تولید شد. برایان تاکر در یکی از قسمت‌ها حاضر شده و توضیحاتی را درباره مرگ ماریا هیل در Secret Invasion ارائه داد. طبق گفته او، اعضای تیم نویسندگی بدنبال راهی بودند تا «مقیاس و ماهیت» خطری که گرویک و اسکرول‌های سرکش برای انسان‌ها داشتند را نشان دهند. از همین رو، چاره‌ای نداشتند جز اینکه یکی از شخصیت‌ها را در جریان داستان بکشند:

یکی از سخت‌ترین تصمیماتی که باید همان ابتدا می‌گرفتیم، نحوه نمایش مقیاس و ماهیت خطری بود که گرویک و اعضای سرکشش برای انسان‌ها داشتند. در همین راستا، نمی‌توانستیم اجازه دهیم تمامی شخصیت‌ها از این ماجرا جان سالم به در ببرند. [اتفاقات سریال] نبردی بر سر سیاره بوده و قرار است خونین باشد. در نبرد این چنینی تلفاتی وجود خواهد داشت و این یعنی خداحافظی با یکی از شخصیت‌های دوست داشتنی.

داستان‌های ابرقهرمانی معمولاً ترکیبی از شبه علم و تخیل هستند و همین موضوع دست سازندگان فیلم‌ها و سریال‌های این ژانر را برای بازگرداندن شخصیت‌ها باز گذاشته است. با این حال، یکی از کارگردان Secret War به نام علی سلیم (Ali Selim) صریحاً تایید کرد هر دو شخصیت ماریا هیل و تیلوس مرده‌اند. البته او تاکید داشت در MCU هر اتفاقی ممکن است بیافتد.

فیلم The Marvels طی روزهای آینده به سینماها آمده و ادامه‌ای بر سریال تهاجم مخفی به شمار می‌رود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments