طرفداران نقشه راه فاز هفتم دنیای سینمایی مارول را ساختند

نگاهی به حماسه جهش‌یافته‌ها

طرفداران نقشه راه فاز هفتم دنیای سینمایی مارول را ساختند پارسا خلیلی ۲۲ ۲۰ شهریور ۱۴۰۲ مارول
فاز هفتم دنیای سینمایی مارول

بااینکه حماسه مولتی‌ورس هنوز سال‌ها با پایان یافتن فاصله دارد، طرفداران به‌تازگی در تصویری ساختگی، نقشه راه فاز هفتم دنیای سینمایی مارول را ساختند.

کار دنیای سینمایی مارول هنوز با حماسه مولتی‌ورس تمام نشده، زیرا استودیو مارول با چندین فیلم و سریال مختلف سعی دارد از سه فاز قبلی پیشی بگیرد. با این حال برخی از پروژه‌های منتشر شده در فازهای چهارم و پنجم مثل میس مارول، شی هالک و ثور حسابی مورد انتقاد قرار گرفته‌ و آینده فرانچایز را با موقعیتی خطرناک مواجه کرده‌اند.

جالب اینجاست که علیرغم ضعف و مشکلات اخیر، طرفداران همچنان نسبت به موفقیت دنیای سینمایی مارول امیدوارند، چراکه کابری به‌نام M14H با انتشار تصویری ساختگی در صفحات اجتماعی خود، فاز هفتم دنیای سینمایی مارول را به حماسه جهش‌یافته‌ تبدیل کرده که عناوین آن در تصویر زیر قابل مشاهده است.

از زمانی که کمپانی فاکس قرن بیستم توسط دیزنی خریداری شده، جهش‌یافته‌ها به آرامی به MCU راه پیدا کرده‌اند. تاکنون تنها کامالا خان و نیمور به‌عنوان جهش‌یافته معرفی شدند و نسخه مولتی‌ورسی پروفسور ایکس با هنرنمایی پاتریک استوارت (Patrick Stewart) نیز سال گذشته در دنباله دکتر استرنج دیده شده است. از طرف دیگر با در نظر گرفتن آثاری مثل Deadpool 3 و X-Men 97، می‌توان مطمئن بود که حماسه جهش‌یافته (The Mutant Saga) قدمی درست در راستای گسترش فرانچایز است.

کوین فایگی (Kevin Feige)، رئیس استودیو مارول، حتی در همایش کمیک کان سن دیگو سال ۲۰۱۹ اظهار داشت که جهش‌یافته‌ها هدف بعدی استودیو برای روایت داستان‌های جدید بوده است. به‌همین خاطر دیدن چهره‌هایی آشنا از فرانچایز مردان ایکس فاکس قرن بیستم نه‌تنها دور از ذهن نیست، بلکه کاملا قابل پیش بینی و منطقی است. مارول می‌تواند از حضور ولورین هیو جکمن (Hugh Jackman) در فیلم Deadpool 3 استفاده کند و با راه اندازی داستان مولتی‌ورسی Avengers: Secret Wars، پای تک تک جهش‌یافته‌ها را به فاز هفتم دنیای سینمایی مارول باز کند.

حالا چرا؟ چون فیلم Avengers: Secret Wars اقتباسی است از رویداد کمیکی جنگ‌های مخفی سال ۱۹۸۴ و ۲۰۱۵ که تمامی ابرقهرمانان و ابرشرورهای دنیای مارول را برای مقابله با یکدیگر به سیاره Battleworld منتقل می‌کند. اگر استودیو مارول واقعا به کمیک‌ها وفادار باشد، باید علاوه‌بر شخصیت‌های MCU، از شخصیت‌های دیگر فرانچایزها مثل مردان ایکس فاکس، سه‌گانه اسپایدرمن سم ریمی (Sam Raimi)، دوگانه چهار شگفت انگیز، دوگانه گوست رایدر و خیلی فرانچایزهای دیگر استفاده کند. به‌همین خاطر استودیو مارول با آوردن قهرمانان فرانچایز منقرض شده فاکس قرن بیستم به داستان جنگ‌های مخفی، می‌تواند شرایط را برای معرفی تمامی جهش‌یافته‌ها و اعضای گروه مردان ایکس فراهم کند.

فیلم به‌شدت مورد انتظار Avengers: Secret Wars در تاریخ ۷ می سال ۲۰۲۷ (۱۷ اردیبهشت سال ۱۴۰۶) در سینماها اکران خواهد شد.

5 3 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

22 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا