1%
  • 0/10

آیا هیو جکمن و اندرو گارفیلد برای ایفای نقشی بزرگ به بازیگران فیلم انتقام جویان پیوستند؟

نقش پررنگ ولورین و اسپایدرمن در جنگ‌های مخفی

آیا هیو جکمن و اندرو گارفیلد برای ایفای نقشی بزرگ به بازیگران فیلم انتقام جویان پیوستند؟ ۱۰ ۲۷ مرداد ۱۴۰۲ سینما کپی لینک
بازیگران فیلم انتقام جویان

طبق شایعات اخیر، هیو جکمن (Hugh Jackman) و اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) با استودیو مارول وارد مذاکره شدند تا برای ایفای نقشی بزرگ به بازیگران فیلم انتقام جویان، یعنی Avengers: Secret Wars بپیوندند.

فیلم به‌شدت مورد انتظار Avengers: Secret Wars که با جان بخشیدن به رویداد کمیکی بزرگ و محبوب جنگ‌های مخفی، فاز ششم دنیای سینمایی مارول و حماسه مولتی‌ورس را به سرانجام می‌رساند، به‌خاطر داستان عظیم و شخصیت‌های بی‌شمارش رسما بزرگترین کراس اور فرانچایز به‌شمار می‌رود. به‌همین منظور استودیو مارول برای وفادار بودن به منبع اصلی و استفاده درست از پتانسیل بالای خط داستانی جنگ‌های مخفی باید گروهی بزرگتر از Avengers: Endgame شکل بدهد. با اینکه هنوز هیچ اطلاعاتی از داستانی فیلم در دست نیست اما برخی منابع معروف به‌تازگی شایعاتی در فضای مجازی منتشر کردند که به حضور نام‌هایی آشنا در این اقتباس لایو اکشن مورد انتظار اشاره دارند.

به‌گفته کاربری به‌نام MyTimeToShineH@ در توییتر، هیو جکمن قبل از آغاز اعتصابات اتحادیه بازیگران سینما (SAG-AFTRA) با استودیو مارول وارد مذاکره شده تا بعد از حضور پررنگش در قسمت پایانی سه‌گانه ددپول، نقشی بزرگ در رویداد جنگ‌های مخفی داشته باشد. او همچنین ادعا کرده که ولورین جکمن تنها چهره آشنایی نیست که قراره دوباره در دنیای سینمایی مارول حضور پیدا کند، چراکه اسپایدرمن توبی مگوایر (Tobey Maguire) نیز از دیگر شخصیت‌های احتمالی فیلم است. خوشبختانه ماجرا به همینجا ختم نمی‌شود، زیرا منبعی دیگر به‌نام CanWeGetToast@ به‌تازگی ادعا کرده که استودیو مارول قبل از اعتصابات با اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) برای پیوستن به بازیگران فیلم انتقام جویان ملاقات کرده است.

با اینکه ایده بازگشت این سه بازیگر محبوب به نقش‌های مارولی خود غیرقابل انکار است، اما تا زمانی که منبع موثق و ملموس‌تری وجود نداشته باشد که نقش آن‌ها را تایید کند، طرفداران باید انتظارات خود را مدیریت کنند تا اتفاق تلخی که برای دنباله دکتر استرنج افتاد دوباره تکرار نشود. با توجه به ماهیت مولتی‌ورسی داستانش، بسیاری از طرفداران با توقعات فوق‌العاده بالایی به تماشای فیلم نشستند. از مرد آهنی تام کروز (Tom Cruise) گرفته تا کاپیتان هایدرا کریس ایوانز (Chris Evans)، فیلم Doctor Strange 2 شایعات و حواشی زیادی داشت که درنهایت به ناامیدی طرفداران منجر شد.

شاید هیو جکمن نقشی بزرگ در داستان مولتی‌ورسی Deadpool 3 داشته باشد و شاید ستاره‌های سابق اسپایدرمن سال گذشته با فیلم Spider-Man: No Way Home به پرده نقره‌ای بازگشته‌ باشند، اما همچنان احتمالات زیادی وجود دارد که باید در نظر گرفت. وقتی استودیو مارول در همایش کمیک کان سن دیگو سال گذشته از توسعه فیلم کراس اوری Avengers: Secret Wars خبر داد، برای اکران در ماه می سال ۲۰۲۵ برنامه‌ریزی‌شده بود اما با آغاز اعتصابات انجمن نویسندگان (WGA) و اتحادیه بازیگران (SAG-AFTRA)، تاریخ اکرانش با دو سال تاخیر به ماه می سال ۲۰۲۷ منتقل شد. بنابراین قراره طی چند سال آینده شاهد تغییر و تحولات زیادی باشیم.

فیلم به‌شدت مورد انتظار Avengers: Secret Wars در تاریخ ۷ می سال ۲۰۲۷ (۱۷ اردیبهشت سال ۱۴۰۶) در سینماها اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

10 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments