صحنه پس از تیتراژ پایانی WandaVision تغییر یافت؛ مارول چه چیز مهمی را اضافه کرده است؟

اقدامی که هیچ کس انتظارش را نداشت

استودیو مارول در اقدامی غیرمنتظره صحنه پس از تیتراژ پایانی WandaVision را با تغییری به ظاهر کوچک همراه کرده است.

سریال WandaVision نه تنها آغازکننده فاز چهارم Marvel Cinematic Universe به شمار می‌رود، بلکه یکی از منحصربفردترین آثار فرنچایز محسوب می‌شود؛ اثری که در آن المان‌های ابرقهرمانی و سیتکام با یکدیگر ترکیب شده‌اند. محصول مارول اوایل سال جاری میلادی از طریق سرویس استریم دیزنی پلاس در دسترس قرار گرفت تا زمینه‌چینی حضور اسکارلت ویچ در فیلم مورد انتظار Doctor Strange in the Multiverse of Madness باشد.

واندا ماکسیموف در انتهای Doctor Strange in the Multiverse of Madness به یک کلبه چوبی در نقطه‌ای دور افتاده رفت تا بتواند به مطالعه دارک‌هولد بپردازد؛ کتابی ممنوعه که افسون‌های مرتبط با جادوی سیاه را شامل می‌شود. نکته اصلی ماجرا اینجا است که تمامی افسون‌های دارک‌هولددر کنار رساندن فرد به خواسته مورد نظر عواقب قابل‌توجهی را به همراه دارد. همچنین اگر به یاد داشته باشید، اسکارلت مشغول مدیتیشن بود که ناگهان صدای فرزندان خود را شنید. فرزندان او ساخته ذهنش بوده و طبیعتا باید از بین می‌رفتند اما خلافش رخ داد. بدون شک دلیل این اتفاق در Doctor Strange in the Multiverse of Madness مورد کندوکاو قرار می‎‌گیرد.

در حالی که تمامی توجه‌ها به Loki جلب شده، عده‌ای از کاربران فضای مجازی متوجه شده‌اند صحنه پس از تیتراژ پایانی WandaVision تغییر یافته و نکته بسیار مهمی به آن اضافه شده است. نورپردازی تغییر کرده، تعداد درختان بیشتر شده و از همه جالب‌تر، می‌توان سایه‌ای را مشاهده کرد که از دامنه پایین آمده و به سمت کلبه چوبی واندا ماکسیموف در حال حرکت است. نکته جالب اینجا است که تغییرات اخیرا اضافه شده و قبلا خبری از آن‌ها نبود. گروهی از کاربران فضای مجازی معتقد هستند سایه مزبور در واقع دکتر استرنج است که شنل را به تن کرده و به سمت کلبه می‌رود. آن‌ها برای اثبات ادعای خود به قابلیت نامرئی شدن شنل اتکا کرده‌اند.

سایه‌ای که به صحنه پس از تیتراژ پایانی WandaVision به هیچ وجه واضح نبوده و نمی‌توان صحت ادعای طرفداران را بررسی کرد. با اینحال، گمانه‌زنی به وجود آمده چندان دور از ذهن نیست. به هر حال، WandaVision و Doctor Strange in the Multiverse of Madness از لحاظ داستانی ارتباطی مستقیم با یکدیگر داشته و منطقی است که دکتر استرنج در انتهای سریال به ملاقات اسکارلت ویچ برود. با خواندن جملات پیشین احتمالا این سوال برایتان به وجود آمده که چرا دکتر استرنج از قدرت‌های خود برای جابجایی سریع استفاده نمی‌کند. اگرچه نمی‌توان با اطمینان گفت، احتمالا اتفاقاتی که طی چند وقت اخیر در خط زمانی MCU رخ داده برخی از قدرت‌هایش را تحت تاثیر قرار داده و قادر به استفاده از آن‌ها نیست.

در انتها، لازم به ذکر است دومین فیلم اختصاصی دکتر استرنج توسط سم ریمی (Sam Raimi) کارگردانی شده و از تاریخ ۵ فروردین سال ۱۴۰۱ (مصادف با ۲۵ مارس سال ۲۰۲۲ میلادی) به سینماها خواهد آمد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا