آیا داستان فصول بعدی سریال ?…What If بزرگ‌تر از فصل اول خواهد بود؟

صحبت‌های امیدوارکننده کارگردان

فصول بعدی سریال ?...What If

پس از گذشت یک ماه از انتشار تریلر رسمی فصل دوم در کمیک کان سن دیگو، اکنون کارگردان در یک مصاحبه مطبوعاتی‌ به مقیاس عظیم داستان فصول بعدی سریال ?…What If اشاره کرده است.

سریال نه قسمتی ?…What If با به تصویر کشیدن سناریوهای مهیج و جذاب، در روایت داستان مولتی ورسی فاز چهارم دنیای سینمایی مارول نقش قابل توجهی داشت. این پروژه درست مثل مجموعه کمیک وات ایف، با تغییر دادن بخش کوچکی از اتفاقات عناوین پیشین، داستانی کاملا متفاوت را روایت کرد و شخصیت‌های بسیاری را در موقعیت‌های غیرمنتظره‌ قرار ‌داد. رضایت منتقدین و مخاطبان باعث شد استودیو مارول به توسعه فصل دوم چراغ سبز نشان بدهد و در ادامه از ساخت فصل سوم نیز خبر بدهد.

وقتی تریلر اختصاصی منتشر شده در کمیک کان توسط شخصی ناشناس لو رفت، مقیاس عظیم داستان فصل دوم تاحدودی به طرفداران ثابت شد. اکنون کارگردان سریال علنا در این رابطه صحبت کرده است.

داستان فصول بعدی سریال ?…What If در مقیاسی عظیم ساخته خواهد شد؟

در مصاحبه با Deadline، برایان اندروز (Brian Andrews) توضیح داد که فصل ابتدایی به‌خاطر خطوط داستانی سه فاز اول محدود شده بود، اما در فصول بعدی همه چیز بسیار پیچیده‌‌تر خواهد شد.

بدیهی است که داستان‌های منحصر به فرد وات ایف به آرامی پیچیده‌تر می‌شوند. هنگام توسعه فصل اول کوین می‌خواست تنها با تغییر دادن بخش کوچکی از اتفاقات عناوین پیشین دنیای سینمایی مارول، داستانی جدید و متفاوت را به تصویر بکشیم. اما اکنون فیلم و سریال‌های متعدد فاز چهارم به ما اجازه می‌دهد در فصل دوم و سوم از محدودیت‌های زیادی عبور کرده و مرز داستان‌های مولتی ورسی را جابه‌جا کنیم.

به گفته اندروز، اتاق نویسندگان با داستان‌هایی شگفت انگیز پر شده بود که حتی کوین فایگی (Kevin Feige) هم نمی‌توانست مثل قبل آنها را مدیریت و بررسی کند.

انتخاب داستان‌های مختلف برای هر قسمت پروسه وقت‌گیری بود، اما از طرفی هم یک تجربه شگفت انگیز و فراموش نشدنی بود. ما هر روز ساعت زیادی را صرف خلق ایده‌های مختلف می‌کردیم و گاهی اوقات تاجایی پیش می‌رفتیم که حتی خود کوین فایگی هم نمی‌توانست همه آنها را بررسی کند. ما در نهایت بیش از ۳۰ ایده مختلف را با کوین مطرح کردیم که تنها با ۱۴ مورد موافقت شد. سپس تصمیم گرفتیم برخی از آنها را برای فصل دوم در نظر بگیریم و اگر همه چیز خوب پیش رفت، بقیه ایده‌ها را در فصل سوم به تصویر بکشیم. بنابراین من فکر می‌کنم در فصل سوم شاهد داستان‌هایی غیرمنتظره و نفس گیر باشیم.

در حالی که فصل اول بسیار سرگرم کننده و جذاب بود، اما سبک انیمیشن و توجه به جزئیات نتوانست رضایت برخی از طرفداران را به‌همراه داشته باشد. شاید با اتخاذ رویکردی متفاوت در فصول بعدی شاهد تحول موارد اشاره شده باشیم. در کل این پروژه سریالی با روایت داستان‌های اکشن محور و احساسی ثابت کرده که می‌تواند در گسترش بخش مولتی ورسی فازهای پنجم و ششم دنیای سینمایی مارول موفق عمل کند. 

فصل دوم سریال ?…What If در اوایل سال ۲۰۲۳ از دیزنی پلاس پخش می‌شود. نظر شما در این رابطه چیست؟ آیا برای فصل دوم و سوم سریال هیجان دارید؟ نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا