بازی Marvel’s Spider-Man 2 چه زمانی منتشر می‌شود؟

افشای تاریخ عرضه بازی توسط یکی از نویسندگان

انتشار بازی Marvel's Spider-Man 2

یکی از اعضای استودیوی در وبسایت شخصی خود به انتشار بازی Marvel’s Spider-Man 2 در پاییز سال ۲۰۲۳ میلادی اشاره کرده است.

به دنبال موفقیت چشمگیر بازی مرد عنکبوتی که در سال ۲۰۱۸ میلادی توسط استودیوی سرشناس اینسامنیاک گیمز و شرکت سونی روانه بازار شده بود، همان‌طور که انتظار می‌رفت، تیم سازنده توسعه دنباله مجموعه را در دستور کار خود قرار داد و در حال حاضر بازی بعدی این سری با نام Spider-Man 2 مراحل ساخت خود را به خوبی سپری می‌کند.

با وجود معرفی مختصر بازی، لیکن شرکت سونی و تیم سازنده تا به امروز جزئیات زیادی از این عنوان به اشتراک نگذاشته و چه بسا تاریخ انتشار آن در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. در همین راستا، مدتی پیش جیمی مایر، یکی از نویسندگان بازی، در وبسایت شخصی خود اعلام کرد که در حال حاضر با همکاری دیگر توسعه‌دهندگان روی ساخت بازی مرد عنکبوتی ۲ و عناوین ولورین مشغول به کار است.

در ادامه، او سهوا اشاره کرد که بازی مرد عنکبوتی ۲ در پاییز سال ۲۰۲۳ میلادی منتشر خواهد شد. این موضوع به سرعت مورد توجه هواداران اسپایدر من قرار گرفت و بعد از فراگیر شدن خبر، جیمی مایر به سرعت عبارت پاییز ۲۰۲۳” را به “سال ۲۰۲۳” تغییر داد.

دقت داشته باشید که بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی هنوز واکنشی از خود درباره این گزارش نشان نداده و هیچ کدام یک از منابع رسمی نیز صحت این ادعا را تایید یا تکذیب نکرده است. بر این اساس، کماکان نمی‌توان با قاطعیت تمام درباره انتشار بازی Marvel’s Spider-Man 2 در پاییز سال ۲۰۲۳ میلادی اظهار نظر کرد و طبق معمول، باید منتظر تایید نهایی از سوی تیم سازنده یا شرکت ناشر بمانیم.

لازم به ذکر است که طبق بیانیه قبلی سونی، مرد عنکبوتی ۲ در تاریخ نامشخصی از سال ۲۰۲۳ میلادی به طور انحصاری برای کنسول پلی استیشن 5 عرضه خواهد شد. از طرفی، تیم سازنده نیز به انتشار بازی در سال آینده میلادی تاکید دارد. ناگفته نماند که برخلاف آثار پیشین اینسامنیاک گیمز، نسخه نسل هشتم بازی ساخته نمی‌شود و این عنوان مورد انتظار صرفا در انحصار کنسول جدید پلی استیشن خواهد بود.

در دیگر خبرهای مرتبط با مرد عنکبوتی ۲، بد نیست اشاره کنم که چند روز پیش صفحه این عنوان به فروشگاه پلی استیشن اضافه شد. در حالی که این صفحه شامل اطلاعات خاصی از بازی نمی‌شود، اما کاربرها می‌توانستند که بازی را به لیست عناوین مورد علاقه خود اضافه کنند.

دریافت چنین قابلیتی آن هم بدون اعلام پیشین، بدین معنا است که به‌زودی  اطلاعات رسمی بیشتری درباره این بازی ارائه خواهد شد. البته، شرکت سونی به سرعت صفحه بازی را به طور کامل از فروشگاه پلی استیشن حذف کرد؛ اما هواداران خوشبین همچنان بر این باور هستند که به‌زودی جزئیات بیشتری از این عنوان مورد انتظار به اشتراک گذاشته خواهد شد.

در همین حین، بهتر است بدانید که استودیو اینسامنیاک گیمز هم اکنون روی ساخت یک بازی مارول دیگر با نام ولورین مشغول به کار است. همان‌طور که از نام بازی است، این عنوان مارول روی شخصیت محبوب ولورین تمرکز دارد که به چنگال‌های آدامانتیومی خود معروف است. سازندگان بر این باور هستند که این بازی با روایت داستان احساسی و حماسی، گیم‌پلی بی‌نظیر و سرگرم‌کننده‌ای را برای بازیکنان به خصوص هواداران پروپاقرص مارول رقم می‌زند.

یکی از دیگر نکات مهم ادعای جیمی مایر در وبسایت رسمی خود، این است که او از ساخت بازی‌های ولورین خبر داده است. بر این اساس، به نظر می‌رسد که استودیوی اینسامنیاک گیمز تنها به دنبال توسعه یک اثر از این شخصیت محبوب مارول نیست و در آینده شاهد انتشار آثار متعددی از این مجموعه خواهیم بود.

در پایان این خبر، دیدگاه شما در رابطه با اشاره یکی از اعضای اینسامنیاک گیمز به انتشار بازی Marvel’s Spider-Man 2 در پاییز سال ۲۰۲۳ میلادی چیست؟ شما چه انتظارهایی از این عنوان دارید؟ فراموش نکنید که نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه سرگرمی به اشتراک بگذارید.

4 5 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا