تاکید اینسامنیاک گیمز بر عرضه بازی Marvel’s Spider-Man 2 در سال ۲۰۲۳

همچنان ۲۰۲۳!

عرضه بازی Marvel's Spider-Man 2

استودیوی اینسامنیاک گیمز (Insomniac Games)، در اکانت توییتر خود رسما اعلام کرد که عرضه بازی Marvel’s Spider-Man 2 همچنان برای سال ۲۰۲۳ در نظر گرفته شده است.

در حالی که با سالگرد دو سالگی عرضه پلی استیشن 5 فاصله چندانی نداریم، همچنان این کنسول تعداد زیادی بازی انحصاری ندارد و مطمئنا برخی از هوادارای این کنسول ژاپنی از این قضیه خوشحال نیستند. با این حال قطعا یکی از بازی‌های مورد انتظار برای این کاربران، بازی Marvel’s Spider-Man 2 است که سال گذشته از آن رونمایی شد. در این مدت نسبتا طولانی، هنوز هم گیم پلی این بازی منتشر نشده و همین باعث شده که هواداران این ابرقهرمان مارول کمی دچار نگرانی شوند.

نسخه اول Marvel’s Spider-Man و البته بازی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales، دو مورد از بازی‌های موفق سونی به شمار می‌روند و طبق آخرین آماری که منتشر شده، این دو بازی در مجموع موفق شدند که نزدیک به ۳۳ میلیون نسخه را به فروش برسانند. در این ۴ سال که از عرضه بازی Marvel’s Spider-Man می‌گذرد، شاهد اتفاقات زیادی حول این فرانچایز بودیم؛ اینسامنیاک گیمز بعد از موفقیت‌‌های نسخه اصلی، خیلی زود به سراغ ساخت ۳ بسته الحاقی (DLC) داستانی برای این بازی رفت و سعی کرد تا زمان عرضه عنوان Miles Morales، بازیکنان را سرگرم نگه دارد.

این استودیو به بهانه عرضه کنسول PS5 به بازار و شروع نسل نهم بازی‌های ویدئویی، عنوان Marvel’s Spider-Man: Miles Morales را برای کنسول‌های PS4 و PS5 منتشر کرد و حتی با این که مدت زیادی از عرضه بازی Marvel’s Spider-Man نگذشته بود، تصمیم گرفت که نسخه ریمستر این بازی را هم به‌طور انحصاری برای PS5 عرضه کند. ساخت این بازی و عدم انتشار آن برای کنسول PS4 و البته تغییر چهره پیتر پارکر (Peter Parker)، حواشی نسبتاً زیادی را برای این استودیو به همراه داشت.

اخیراً در صفحه رسمی استودیو اینسامنیاک گیمز، ویدئو کلیپ کوتاهی از گیم‌پلی بازی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales منتشر شده تا کاربران را برای عرضه نسخه مخصوص پلتفرم رایانه شخصی این بازی آماده کند. حال زیر همین توییت، چندین کاربر به عدم انتشار یک گیم‌ پلی‌ پیش از عرضه بازی Marvel’s Spider-Man 2 واکنش نشان دادند و نسبت به تاخیر خوردن این بازی ابراز نگرانی کردند. اینسامنیاک گیمز در جواب این توییت نوشت:

نگران نباشید. ما در حال حاضر پیشرفت خوبی در پروسه ساخت این بازی داریم و این اثر همچنان برای عرضه در سال ۲۰۲۳ برنامه‌ریزی شده است. نمایش تریلر یک بازی، نیازمند زمان، تلاش، منابع و البته هماهنگی است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا