اطلاعاتی جدید از Marvel’s Spider-Man 2 در راه هستند!

اشتباه سونی یا اشاره مستقیم؟ احتمالا اشاره مستقیم!

اطلاعات جدید Marvel's Spider-Man 2

اطلاعات جدید Marvel’s Spider-Man 2 هر ثانیه به ما نزدیک‌تر می‌شوند. اشاره مستقیم سونی و پلی استیشن به بازی عنکبوتی جدید خود، به ما نوید انتشار سیلی از اطلاعات تازه درباره این بازی می‌دهند. اما چه زمانی این اطلاعات انتشار می‌یابند؟ متاسفانه مشخص نیست!

استودیو اینسامنیاک (Insomniac) اولین تریلر نسخه دوم از سری بازی Marvel’s Spider-Man را در سپتامبر سال ۲۰۲۱ میلادی به انتشار رساند و پس از آن هیچ به روزرسانی درباره این بازی صورت نگرفته است. حال به تازگی اطلاعاتی رسمی انتشار یافته که خبر از تغییر این وضعیت می‌دهد و همانطور که انتظار داشتیم، طرفداران عنکبوتی به شدت برای روزهای پیش‌رو هیجان زده شده‌اند. اطلاعاتی رسمی که از آن سخن می‌گوییم، در صفحه بازی Marvel’s Spider-Man 2 در فروشگاه پلی استیشن انتشار یافت، با این حال پس از مدتی کوتاه حذف شد.

اطلاعات انتشار یافته در صفحه این بازی نه به قیمت و نه به زمان انتشار بازی اشاره داشتند، بلکه به شما قدرت قرار دادن بازی Marvel’s Spider-Man 2 در سبد محصولات مورد علاقه (Wishlist) را می‌داد. دریافت چنین قابلیتی بدون اعلام پیشین، به معنای در راه بودن اطلاعات رسمی بیشتر درباره این بازی بوده و باید حق داد که طرفداران هیجان زده باشند. متاسفانه پس از مدتی کوتاه این قابلیت و صفحه بازی به طور کامل از دسترس شدند، ولی ما امیدواریم به زودی شاهد بازگشت این صفحه، این مرتبه به طور اعلام شده و دائمی باشیم.

در زمان در دسترس بودن قابلیت افزودن بازی به سبد محصولات مورد علاقه، ویدیویی کوتاه از این بازی نیز پخش شد که البته چیز خاصی با خود به همراه نداشت. می‌توان گفت تمام اطلاعاتی که از Marvel’s Spider-Man 2 در اختیار داریم مربوط به تریلری است که در حدود پانزده ماه پیش به انتشار رسید. البته ناگفته نماند توسعه دهندگان در ابتدای سال ۲۰۲۲ اعلام کردند که بازی Marvel’s Spider-Man 2 در بهترین حالت توسعه به سر برده و همانطور که پیش‌تر اعلام شده بود، طی سال ۲۰۲۳ انتشار خواهد یافت.

حضور پر رنگ پلی استیشن در مراسم گیم آواردز سال ۲۰۲۲ بار دیگر نشان از قدرت بسیار بالای استودیوهای سونی داشت و آن‌ها می‌توانستند این حضور را با انتشار اطلاعاتی جدید از بازی Marvel’s Spider-Man 2 پر رنگ‌تر کنند. نبود مرد عنکبوتی در گیم آواردز بسیاری را به این باور رسانده که انتشار آن در سال ۲۰۲۳ در هاله‌ای از ابهام است. البته ناگفته نماند که سونی و پلی استیشن قدرت اصلی خود را معمولا در مراسم State of Play که مختص پلی استیشن است نشان داده و ممکن است ما در آینده نزدیک قسمتی جدید از این مراسم را دریافت کرده یا حتی شاهد معرفی جداگانه برای این بازی باشیم.

اگر اطلاعات رسمی تازه‌ای از بازی Marvel’s Spider-Man 2 طی هفته جاری به انتشار برسد، دنیای ویدیو گیم منفجر خواهد شد. ما طی هفته جاری اولین تریلر Across the Spider-Verse را دریافت خواهیم کرد و این احتمال وجود داشته که مارول در کنار آن اشاره‌ای به بازی Marvel’s Spider-Man 2 نیز داشته باشد. نظر شما درباره اطلاعات جدید Marvel’s Spider-Man 2 چیست؟ فکر می‌کنید سونی و پلی استیشن برنامه‌های ویژه‌ای برای این بازی داشته یا صفحه قرار گرفته در فروشگاه صرفا یک اشتباه بوده است؟ منتظر نظرات شما هستیم.

2 1 رأی
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا