1%
  • 0/10

بازی Marvel’s Guardians of the Galaxy رایگان شد

فرصت را از دست ندهید

بازی Marvel’s Guardians of the Galaxy رایگان شد ۰ ۱۴ دی ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
بازی Marvel's Guardians of the Galaxy

بازی Marvel’s Guardians of the Galaxy از همین حالا به مدت یک هفته به صورت رایگان در دسترس کاربران فروشگاه اپیک گیمز قرار گرفته است.

همان‌طور که احتمالا اطلاع دارید، اپیک گیمز در طول دو هفته اخیر بازی‌های ارزشمندی را به مناسب سال نو میلادی به کاربرهای خود هدیه داده که با اتمام این دوره، نوبت به بازی تحسین‌شده و پرطرفدار نگهبانان کهکشان رسیده است؛ اثری که در سال ۲۰۲۱ میلادی توسط ایدوس مونترال و شرکت اسکوئر انیکس روانه بازار شده است.

داستان بازی نگهبانان کهکشان چند سال بعد از یک جنگ بین ستاره‌ای جریان دارد؛ جنگی که تمام دنیا را تحت تاثیر خود قرار داده و ابرقهرمانان را به دردسر انداخته است. به دنبال مشکلات مالی، به ناچار گریبان‌گیر یک کلاه‌برداری می‌شوند که هرگز مطابق انتظارها پیش نمی‌رود. بحرانی که صلح تمام هستی را از بین برده و جنگ دیگری به راه می‌اندازد.

بازی نگهبانان کهکشان از همین حالا تا ساعت ۱۹:۳۰ دقیقه پنجشنبه، ۲۱ دی ماه، به طور رایگان در اپیک گیمز استور عرضه شده و شما در طول این چند روز می‌توانید نسبت به دریافت آن اقدام کنید. دقت داشته باشید که مشابه همیشه، در بازه زمانی مقرر با دریافت این عنوان برای همیشه می‌توانید از تجربه آن روی پلتفرم رایانه‌ شخصی خود لذت ببرید.

بعد از این که مدت پیشنهاد دریافت رایگان این بازی‌ در فروشگاه اپیک گیمز به اتمام برسد، همان‌طور که انتظار می‌رود، بازیکنان میزبان یک اثر جدید و رایگان دیگری تحت عنوان Sail Forth خواهند بود که این بازی از تاریخ ۱۱ تا ۱۸ ژانویه (از ۲۱ تا ۲۸ دی ماه) به طور رایگان در دسترس کاربرها قرار خواهد گرفت.

فارغ از عرضه رایگان بازی‌های متعدد به صورت روزانه و هفتگی، تخفیف‌های تعطیلات کریسمس اپیک گیمز استور نیز آغاز شده است. در طول این رویداد، صدها بازی و بسته الحاقی جدید و قدیمی با قیمت مناسبی به فروش می‌رسند و برخی از عناوین تا ۷۵ درصد تخفیف خورده‌اند. گفتنی است که این جشنواره ویژه تا روز ۱۰ ژانویه سال ۲۰۲۴ میلادی (۲۰ دی ماه) ادامه دارد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments