1%
  • 10/10

دومین کارگردان Blade هم از پروژه کنار رفت!

فراز و نشیب‌هایی که تمام نمی‌شوند!

دومین کارگردان Blade هم از پروژه کنار رفت! ۷ ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ سینمای جهان کپی لینک

رسانه The Wrap در جدیدترین گزارش اختصاصی خود از توقف همکاری دومین کارگردان Blade با این پروژه خبر داده است.

در راستای گسترش فرنچایز Marvel Cinematic Universe، مارول طی سال‌های گذشته پروژه‌های متعددی را رونمایی کرده است. یکی از آن‌ها ریبوت مجموعه فیلم‌های بلید بوده که با گذشت حدوداً پنج سال از تایید همچنان جلوی دوربین نرفته است. در ضمن، نقش اصلی به ماهرشالا علی (Mahershala Ali) سپرده شده که قبل از رسمی شدن، یکی از گزینه‌های محبوب در میان طرفداران بود.

بسام طارق (Bassam Tariq) در سال ۲۰۲۲ میلادی از پروژه Blade کنار رفت. تقریباً همزمان با این اتفاق، مارول با مایکل گرین (Michael Green) به توافق رسید تا وظیفه بازنویسی فیلمنامه را به دوش بکشد؛ فردی که فیلم Logan و سریالی X-Men 97 را در پرونده هنری خود دارد. مدتی بعد هم یان دمانژ (Yann Demange)، فیلمساز فرانسوی، به پروژه اضافه شد تا روی صندلی کارگردانی بنشیند.

رسانه The Wrap با یک گزارش اختصاصی اعلام کرده دومین کارگردان Blade هم از پروژه کنار رفته است. طبق آنچه در متن آمده، اتمام همکاری یان دمانژ و مارول مدتی پیش رخ داده و کاملاً دوستانه بوده است. اگرچه استودیو آمریکایی واکنشی نشان نداده، قرار گرفتن مطلب مشابهی روی خروجی رسانه Deadline را باید تاییدی بر صحت آن دانست. در ضمن، در متن گزارش ددلاین تایید شده جای نگرانی نبوده و ماهرشالا علی همچنان نقش اصلی را بر عهده دارد.

طبق گزارش‌هایی که در گذشته منتشر شده بودند، مارول قصد داشت فیلم Blade را در سپتامبر سال ۲۰۲۲ میلادی وارد فاز تولید کند اما خروج بسام طارق باعث تغییر در برنامه ریزی‌ها شد. سال گذشته میلادی هم اعتصاب فیلمنامه نویسان و بازیگران هالیوود رخ داد و حالا هم دومین کارگردان کنار رفته است؛ اتفاقی که می‌تواند زمان فیلمبرداری را تحت تاثیر قرار دهد. این پروژه قرار است در آینده‌ای نزدیک جلوی دوربین برود.

با توجه به اینکه فیلم Blade برای اکران در پاییز سال آتی میلادی برنامه ریزی شده، خروج کارگردان احتمالاً باعث تاخیر نخواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

7 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments