1%
  • 10/10

تاریخ آغاز فیلمبرداری فیلم بلید مشخص شد

به‌همراه تاریخ احتمالی اکران!!

تاریخ آغاز فیلمبرداری فیلم بلید مشخص شد ۶ ۱۲ فروردین ۱۴۰۳ مارول کپی لینک
فیلمبرداری فیلم بلید

بعد از ماه‌ها سکوت خبری، سرانجام گزارشی رسمی و موثق، تاریخ آغاز فیلمبرداری فیلم بلید را مشخص و به تاریخ احتمالی اکرانش در سینماها اشاره کرده است.

بدون شک معرفی ماهرشالا علی (Mahershala Ali) به‌عنوان شکارچی خون آشام محبوب دنیای مارول، یکی از بهترین اتفاقاتی بود که در همایش کمیک کان سن دیگو ۲۰۱۹ رخ داد، چراکه ستاره‌ای بزرگ برای ایفای نقش ضدقهرمانی بزرگ انتخاب شده بود. دیگر چه مشکلی می‌توانست پیش بیاید؟ متاسفانه برخلاف تصور طرفداران، ریبوت فیلم Blade از همان زمان معرفیش در کمیک کان وارد مسیری پرفراز و نشیب شده بود اما مارول سعی کرد تاجایی که می‌تواند سکوت اختیار کند و در خفا به حل مشکلات پیش آمده بپردازد.

قبل از اینکه اعتصابات انجمن نویسندگان مراحل تولید را متوقف کند، بزرگترین مشکلات پروژه، کناره‌گیری بسام طارق (Bassam Tariq) از منصب کارگردانی و بازنویسی ناگهانی فیلمنامه پیرو پیوستن نویسنده مجموعه تلویزیونی ده قسمتی X-Men 97 به تیم نویسندگان بود. اخیر هم ورایتی در گزارشی مدعی شده بود که ماهرشالا علی به‌دلیل مشکلات نویسندگی و ضعیف بودن فیلمنامه قصد ترک پروژه را داشته اما استودیو مارول با استخدام مایکل گرین (Michael Green)، نویسنده فیلم شاهکار لوگان برای بازنویسی مجدد بخش‌هایی از فیلمنامه، مانع او شده است.

اکنون به نظر می‌رسد که پروژه روزهای سخت خود را پشت سر گذاشته، چراکه به نقل از گزارش رسمی Production Weekly، استودیو مارول قراره از پاییز امسال پروسه فیلمبرداری را آغاز کند. به‌گفته این مبنع موثق، اگر همه‌چیز طبق برنامه پیش برود، ریبوت فیلم بلید احتمالا در تاریخ ۷ نوامبر سال ۲۰۲۵ (۱۶ آبان سال ۱۴۰۴) در سینماها اکران می‌شود. اگرچه هنوز هم ممکن است به سال ۲۰۲۶ موکول شود، زیرا مدیر عامل دیزنی اخیرا از استراتژی جدیدی رونمایی کرده که خروجی استودیو مارول را به شکل قابل توجهی کاهش می‌دهد. بنابراین به‌تعویق افتادن اکران بلید تا سال آینده خیلی دور از ذهن نیست.

درصورتی که استودیو مارول در همایش کمیک کان سن دیگو سال جاری حضور پیدا کند، ممکن است تاریخ اکران دقیق فیلم نیز مشخص شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

6 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments