#مهسا_امینی

بازی Marvel’s Avengers برای کنسول‌های نسل بعد منتشر می‌شود

عنوان مورد انتظار مارول به‌صورت رایگان به کنسول‌های نسل نهم ارتقا پیدا می‌کند

بازی Marvel's Avengers

شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) از انتشار بازی Marvel’s Avengers برای پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سری ایکس خبر داد.

بازی Marvel’s Avengers یکی از مورد انتظارترین بازی‌های در دست توسعه به‌حساب می‌آید که بر اساس کمیک‌های مارول ساخته شده است. در عنوان مشترک کریستال داینامیکس و اسکوئر انیکس این امکان وجود دارد که بازیکنان به‌صورت کو‌آپ آنلاین، با ابرقهرمانان گروه انتقام‌جویان در کنار یک‌دیگر به مبارزه بپردازند. به‌تازگی شرکت اسکوئر انیکس اعلام کرده این بازی ابرقهرمانی برای کنسول‌های نسل نهم یعنی پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سری ایکس عرضه می‌شود. قبل‌تر تنها خبر عرضه‌ی این عنوان برای ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4، رایانه‌های شخصی و گوگل استادیا منتشر شده بود.

شرکت‌های کریستال داینامیکس و اسکوئر انیکس درحال توسعه‌ی بازی مورد انتظار Marvel’s Avengers هستند و از اضافه شدن ویژگی‌های هیجان‌انگیزی به این بازی خبر می‌دهند. اخیرا در حساب رسمی Marvel’s Avengers عکسی منتشر شد که از اسکین کاراکتر Thor رونمایی می‌کرد. از آن‌جایی که قبل‌تر حضور شخصیت‌های آیرون من، بلک ویدو و هالک در این بازی تایید شده بود، رونمایی از این اسکین جدید برای چشم‌انتظاران عنوان جدید مارول خبر خوشحال‌کننده‌ای شمرده می‌شد.

در ادامه‌ی خبر انتشار بازی Marvel’s Avengers برای پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سری ایکس، توسعه‌دهندگان اعلام کردند این اثر موردانتظار قرار است برای کسانی که آن را برای کنسول‌های ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن 4 خریداری کرده‌اند و قصد دارند Marvel’s Avengers را در یکی از کنسول‌های نسل بعدی مایکروسافت یا سونی تجربه کنند، این بازی به صورت رایگان به کنسول‌های نسل نهم ارتقا پیدا می‌کند. یکی از اعضای ارشد شرکت کریستال داینامیکس می‌گوید توسعه‌دهندگان قصد دارند این بازی ابرقهرمانی را با کیفیت و گرافیک بهتری برای طرفداران منتشر کنند تا کاربران پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سری ایکس در آینده از اثر جدید مارول لذت ببرند.

اگر علاقه‌مند هستید در مورد این عنوان مارول بیشتر بدانید، می‌توانید مقاله‌ی اولین نگاه به بازی Marvel’s Avengers را از سایت سرگرمی مطالعه کنید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا