1%
  • 10/10

ساخت فیلم Ghost Rider با بازیگری مطرح در دستور کار استودیو مارول قرار گرفته است

روح سوار در مقابل مفیستو؟!

ساخت فیلم Ghost Rider با بازیگری مطرح در دستور کار استودیو مارول قرار گرفته است ۲۰ ۲۷ بهمن ۱۴۰۲ مارول کپی لینک
فیلم Ghost Rider

طبق گزارش غیررسمی تازه منتشر شده، استودیو مارول به ساخت فیلم Ghost Rider چراغ سبز نشان داده و به‌دنبال بازیگری مطرح و به ‌اصطلاح A-List برای نقش اصلی است.

در کمیک‌ها شخصیت‌های متعددی در قامت گوست رایدر ظاهر شدند، اما بدون شک هیچکدام به اندازه جانی بلیز و رابی ریس بین طرفداران محبوب نیستند. البته نباید فراموش کرد که بخش عظیمی از این محبوبیت به‌خاطر بازی نیکلاس کیج (Nicolas Cage) در دوگانه گوست رایدر و گابریل لونا (Gabriel Luna) در فصل چهارم سریال .Agents of S.H.I.E.L.D است. بازی گابریل لونا در سریال ماموران شیلد به‌قدری خوب بود که مارول قصد‌ ساخت اسپین‌ آف اختصاصی او را داشت اما متاسفانه این پروژه مورد انتظار پیرو بسته شدن دپارتمان تلوزیونی مارول، قبل از اینکه آغاز شود، کنسل شد.

خوشبختانه هنوز به بازگشت گوست رایدر امید هست، چراکه استودیو مارول به‌تازگی از برندی جدید به‌نام “Marvel Spotlight” رونمایی کرده است. ماجرا از این قرار است که مارول اخیرا به‌خاطر شلوغ بودن فرانچایز خود حسابی مورد انتقاد قرار گرفته بود، به‌همین دلیل بعد از انتشار تریلر خونین سریال اکو، از احیا استراتژی پنجاه ساله کمیک‌ها خبر داد. به‌گفته برد ویندرباوم (Brad Winderbaum)، رئیس بخش استریم، تلویزیون و انیمیشن استودیو مارول، این برند احیا شد تا دیگر مجبور نباشیم داستان‌ شخصیت‌های استریت لول مانند اسپایدرمن، دردویل یا پانیشر را به داستان بزرگ فرانچایز ربط بدهیم.

در حال حاضر هیچگونه اطلاعات رسمی در دست نیست، اما به‌گفته افشاگری قابل اعتماد با نام MyTimeToShineHello، مدیر استودیو مارول تصمیم گرفته فیلم Ghost Rider را با بازیگری مطرح یا به اصطلاح A-List بسازد و برای اولین بار تقابل روح سوار و مفیستو را روی پرده‌ نقره‌ای به تصویر بکشد. طبق شایعات اخیر، شخصیت مفیستو با بازی ساشا بارون کوهن (Sacha Baron Cohen) قرار است با سریال شش قسمتی Ironheart به فرانچایز پانزده ساله استودیو مارول پا بگذارد. توجه داشته باشید که تمامی موارد اشاره شده فعلا در حد یک شایعه هستند و هنوز هیچ منبع خبری موثقی درباره‌اش اظهار نظر نکرده است.

اولین پروژه برند مارول اسپات لایت، اسپین آف تلویزیونی اکو است که تمامی قسمت‌هایش هم اکنون از دیزنی پلاس و هولو پخش می‌شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

20 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments