آیا حضور گوست رایدر در دنیای سینمایی مارول تایید شد؟

بازگشت روح سوار به پرده نقره‌ای؟!

آیا حضور گوست رایدر در دنیای سینمایی مارول تایید شد؟ پارسا خلیلی ۰ ۰۵ آبان ۱۴۰۲ مارول
گوست رایدر در دنیای سینمایی مارول

چند روز پیش مارول ویدیویی به‌مناسبت هالووین منتشر کرد که به عقیده برخی طرفداران حضور گوست رایدر در دنیای سینمایی مارول را تایید می‌کند.

برخلاف سال گذشته استودیو مارول برنامه خاصی برای هالووین امسال نداشت. اگر به‌خاطر داشته باشید سال گذشته فیلم کوتاه Werewolf by Night به‌مناسبت هالووین از دیزنی پلاس پخش شده و حسابی طرفداران را خوشحال کرده بود. اما چند روز پیش تنها با انتشار تریلری یک دقیقه‌ای که ترکیبی از سکانس‌های ترسناک Doctor Strange 2 ،Moon Knight ،Werewolf by Night و فصل دوم سریال Loki بود، هالووین را جشن گرفت.

شاید بپرسید این چه ربطی به گوست رایدر دارد؟ اواخر تریلر زنجیری دیده می‌شود که به عقیده برخی طرفداران در فضای مجازی حضور گوست رایدر در دنیای سینمایی مارول را تایید می‌کند. درسته که ربط دادن یک زنجیر به گوست رایدر کمی غیرمنطقی و احمقانه به‌نظر می‌رسد اما با توجه به شایعات اخیر نمی‌تواند خیلی دور از ذهن باشد. مدت‌هاست که شایعه ساخت پروژه‌ گوست رایدر با بازی کیانو ریوز (Keanu Reeves) بین طرفداران دست به دست می‌شود اما از زمانیکه مارول از فرمت جدید Special Presentation رونمایی کرده، صحت این موضوع بیش از پیش قوت گرفته است.

همچنین با توجه به اینکه شخصیت‌هایی همچون مون نایت، دکتر استرنج، بلید، من ثینگ، گرگینه در شب، دردویل و پانیشر در دنیای سینمایی مارول حضور دارند، شایعه توسعه پروژه لایو اکشن Midnight Sons نیز توسط افشاگران متعدد مطرح شده است. حالا سوال پیش می‌آید اگر مارول بخواهد گوست رایدر را معرفی کند، کدام نسخه را انتخاب می‌کند؟ در کمیک‌ها چندین شخصیت به‌عنوان روح سوار شناخته شدند، از جمله جانی بلیز (Johnny Blaze)، رابی ریس (Robbie Reyes)، دنی کچ (Danny Ketch)، آلخاندرا جونز (Alejandra Jones)، مایکل بدیلینو (Michael Badilino) و کوشالا (Kushala).

نیکلاس کیج (Nicolas Cage) نقش جانی بلیز را در دو فیلم سینمایی ضعیف بازی کرد و اخیرا نیز گابریل لونا (Gabriel Luna) نقش رابی ریس را در مجموعه تلویزیونی هفت فصلی .Agents of S.H.I.E.L.D بازی کرده است. برداشت لونا از این شخصیت به‌قدری خوب بود که در مقطعی توسعه سریالی انفرادی برای او در نظر گرفته شده بود، اما پس از منحل شدن دپارتمان تلویزیونی مارول، توسعه این پروژه نیز متوقف شد.

به‌نظر شما چه کسی باید ایفاگر نقش گوست رایدر باشد؟ گابریل لونا، کیانو ریوز یا بازیگری دیگر؟

5 2 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا