ساخت پروژه گوست رایدر در چه مرحله‌ای قرار دارد؟

چند سال پیش کرونا و حالا هم اعتصاب!

پروژه گوست رایدر

MyTimeToShineHello یکی از افشاگرهای صنعت فیلم و سریال بوده و در پست جدید خود، اطلاعاتی را از پروژه گوست رایدر (Ghost Rider) منتشر کرده است.

اوایل سال ۲۰۲۰ میلادی بود که همه گیری ویروس کرونا و اجرای محدودیت‌های اجتماعی، صنعت فیلم و سریال هالیوود را به تعطیلی کشاند. حال و با گذشت چند سال، تعطیلی هالیوود بار دیگر رخ داده اما اینبار عامل دیگری موثر بوده است؛ بازیگران و فیلمنامه نویسان آمریکایی خواهان شرایط کاری و حقوق بهتر بوده و در همین راستا، دست به اعتصاب زده‌اند؛ اقدامی که باعث شده تمامی فیلم‌ها و سریال‌های در دست ساخت با توقف مواجه شوند.

MyTimeToShineHello یک افشاگر بوده و در زمینه فیلم و سریال فعالیت دارد. او در یکی از پست‌های اخیر خود در شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق)، اطلاعاتی را از پروژه گوست رایدر به اشتراک گذاشته است. بر این اساس، پروژه مزبور قبل از اینکه اعصاب بازیگران و فیلمنامه نویسان هالیوود رخ دهد، مراحل ساخت را پشت سر می‌گذاشت. MyTimeToShineHello وارد جزئیات نشد و فاش نکرد این پروژه یک فیلم یا سریال است. در ضمن، او تاکید دارد با اتمام اعتصاب، روند ساخت ادامه خواهد یافت.

اگرچه منابع غیررسمی دیگر واکنشی به ادعای اخیر MyTimeToShineHello نداشته‌اند، احتمال درست بودنش چندان دور از ذهن نیست. بخصوص اینکه در سریال She-Hulk: Attorney at Law چندین اشاره غیرمستقیم به جانی بلیز یا گوست رایدر شده است. برای مثال، در یکی از قسمت‌ها با شخصیتی به نام مدیسین ملاقات می‌کنیم که توضیحاتی را درباره موجودی شیطانی ارائه می‌دهد که با آن مواجه شده است. همچنین در صحنه‌ای دیگر، وانگ را می‌بینیم که از چیزی شبیه به زنجیر آتشین و معروف گوست رایدر استفاده می‌کند.

نورمن ریداس (Norman Reedus)، ستاره فرنچایز واکینگ دد (The Walking Dead)، بشدت خواهان نقش گوست رایدر در Marvel Cinematic Universe بوده و حتی در این راستا، یک کمپین به کمک طرفداران خود راه اندازی کرده است. باید منتظر ماند و دید مارول به تلاش‌های او واکنش نشان می‌دهد یا خیر.

3.7 3 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا