ابرشرور فیلم Guardians of The Galaxy 3 بی‌رحم‌ترین آنتاگونیست MCU است

خطرناک‌ترین ابرشرور دنیای سینمایی مارول بعد از تانوس

ابرشرور فیلم Guardians of The Galaxy 3 بی‌رحم‌ترین آنتاگونیست MCU است پارسا خلیلی ۵ ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۲ سینما
ابرشرور فیلم Guardians of The Galaxy 3

طبق صحبت‌های اخیر جیمز گان (James Gunn)، کارگردان سه‌گانه نگهبانان کهکشان، ابرشرور فیلم Guardians of The Galaxy 3 بی‌رحم‌ترین آنتاگونیست دنیای سینمایی مارول است.

به‌دنبال عملکرد نه‌چندان جالب فاز چهارم دنیای سینمایی مارول و شکست مالی فیلم Ant-Man and The Wasp: Quantumania  در گیشه، استودیو مارول قصد دارد با آخرین فیلم سه‌گانه نگهبانان کهکشان به همان استانداردی که در پانزده سال اخیر ساخته، بازگردد.

بازی بی‌نظیر چاکوودی ایووجی (Chukwudi Iwuji) در نقش آنتاگونیست اصلی فیلم، یعنی High Evolutionary که سال گذشته در همایش کمیک کان سن دیگو توسط جیمز گان به‌عنوان انفجاری بزرگ توصیف شده بود، سطح انتظارات طرفداران را به‌طرز غیر قابل باوری بالا برد. اکنون درحالیکه تنها کمتر از یک هفته تا اکران عمومی فیلم باقیست، صحبت‌های جدید گان و ایووجی طرفداران را بیش از پیش نسبت به شرارت High Evolutionary نگران کرده است.

ابرشرور فیلم Guardians of The Galaxy 3 بی‌رحم‌ترین آنتاگونیست دنیای سینمایی مارول است

حین صحبت با ExtraTV در مراسم فرش قرمز فیلم Guardians of The Galaxy 3، جیمز گان به جزئیات جدیدی از شخصیت High Evolutionary اشاره کرد.

مردی که اینجاست نقش ظالم‌ترین و بی‌رحم‌ترین ابرشرور دنیای سینمایی مارول را بازی می‌کند. بنابراین قراره در این فیلم شاهد تاثیرات مخربی باشید که بر زندگی راکت و دوستان کوچکش داشته است.

ایووجی همچنین در مصاحبه‌ با BlackTree TV در کنار ویل پولتر (Will Poulter) در مورد نقش خود صحبت کرد و بینش‌هایی را در مورد نحوه برقراری ارتباط با High Evolutionary به اشتراک گذاشت.

برخلاف بعضی‌ها که نقش منفیشان را قضاوت می‌کنند، من بلافاصله بعد از خواندن فیلمنامه نقشم را در آغوش گرفتم و گفتم ببینید، این مرد یک شرور واقعی است. می‌دانید منظورم اینه که شما نمی‌توانید هیچ‌جوره با این شخصیت همدردی کنید یا بگویید من ایدئولوژی و طرز تفکرش را درک می‌کنم. او هیچ شباهتی به تانوس و کیلمانگر ندارد، به‌خاطر اینکه هیچ هدف منطقی و قابل درکی پشت اعمال شرورانه‌اش نیست.

اگرچه دنیای سینمایی مارول بیشتر به‌خاطر شخصیت‌های شرور قابل درکش مانند تانوس، کیلمانگر و حتی لوکی شناخته می‌شود، اما استودیو مارول چندین ابرشرور دارد که فقط نیروهای وحشی طبیعت هستند و هیچ پشیمانی نسبت به اعمال شرورانه خود ندارند.

مارول این مسیر را با آنتاگونیست‌هایی مانند جمجمه سرخ هوگو ویوینگ (Hugo Weaving) در فیلم Captain America: The First Avenger آغاز کرد، مردی جاه طلب که به دنبال استفاده از قدرت تسراکت (یکی از شش سنگ ابدیت) برای قدرت دادن به ارتش خود و اثبات برتری بر نازی‌ها بود. سپس با حرکت به سمت پایان حماسه بی‌نهایت، طرفداران همان خشونت را با تانوس دیدند. حتی با وجود اینکه او ایده‌ای دلسوزانه برای اطمینان از شکوفایی جهان داشت، روش‌هایش برای رسیدن به این هدف کاملا بی‌رحمانه بود.

در حالی که بیشتر داستان High Evolutionary هنوز ناگفته باقی مانده، اما او همچنان موفق شد در اکران اولیه فیلم، نظر منتقدان را به خود جلب کند و بی‌رحم‌ترین ابرشرور دنیای سینمایی مارول نام بگیرد.

فیلم مورد انتظار Guardians of the Galaxy 3 در تاریخ ۵ می ۲۰۲۳ (۱۵ اردیبهشت سال ۱۴۰۲) در سینماها اکران خواهد شد.

4.6 9 آراء
امتیاز مطلب


guest

5 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا