بازیگر سریال تهاجم مخفی نسبت به نقش کوتاه خود در دنیای سینمایی مارول واکنش نشان داد

جایگاه رئیس جمهور ریتسون در آینده MCU

بازیگر سریال تهاجم مخفی

به‌تازگی درموت مولرونی (Dermot Mulroney)، بازیگر سریال تهاجم مخفی نسبت به نقش کوتاه خود در دنیای سینمایی مارول واکنش نشان داده است.

در قسمت چهارم شاهد حمله گراویک و گروهی از اسکرول‌ها به رئیس جمهور ایالات متحده بودیم که متاسفانه به‌جای ریتسون، به مرگ تالوس ختم شد. با اینکه قسمت پنجم زنده بودن ریتسون را تایید کرد اما بازهم بسیاری حدس می‌زنند که او در آینده نزدیک جان خود را از دست خواهد داد، چراکه طبق تایید رسمی کوین فایگی (Kevin Feige)، ژنرال تاندربولت راس با بازی هریسون فورد (Harrison Ford) قراره رئیس ‌جمهور ایالات متحده در فیلم Captain America: Brave New World باشد.

درموت مولرونی، بازیگر سریال تهاجم مخفی، اخیرا در صحبت با ComicBookMovie اعتراف کرد که نسبت به نقش کوتاه رئیس ‌جمهور ریتسون در فاز پنجم حس خوبی ندارد.

بله من درباره نقش آقای هریسون فورد در دنیای سینمایی مارول شنیده‌ام. متاسفانه این خبر بدی است. این خبر خیلی بدی است.

او سپس توضیح داد که آینده شخصیت خود خبر ندارد اما امیدوار است که ریتسون بتواند به‌عنوان معاون رئیس جمهور تحت ریاست هریسون فورد همچنان نقشی در دنیای سینمایی مارول داشته باشد.

نه، من قبلا از این موضوع خبر داشتم، فقط نمی‌دانم اوضاع قراره چطور پیش برود. من از حضور در سریال Secret Invasion بسیار خوشحال و هیجان‌زده هستم، اما خب درست مثل سایر بازیگران، اطلاعات دقیقی از سرنوشت شخصیت خود ندارم. در حال حاضر اینکه ریتسون می‌میرد یا زنده می‌ماند، یک معمای بزرگ است اما امیدوارم بتوانم با استودیو مارول به توافق برسم و در پروژه‌های آینده ایفاگر نقش معاون رئیس جمهور باشم.

بر اساس آنچه تاکنون فاش شده، ماموریت اصلی گراویک و اسکرول‌ها، حذف ریتسون از معادله است اما حضور فیوری می‌تواند کار گراویک را سخت‌تر کند. اگر به یاد داشته باشید در تریلر رسمی سریال فیوری می‌گوید: “من تنها مانعی هستم که بین اسکرول‌ها و چیزی که می‌خواهند قرار دارد”. شاید منظور فیوری از چیزی که اسکرول‌ها می‌خواهند، قدرت و جایگاه ریتسون به‌عنوان رئیس جمهور ایالات متحده باشد.

در کل با توجه به اینکه تاندربولت راس قراره در فیلم جدید کاپیتان آمریکا ریاست ایالات متحده را بدست بگیرد، ممکن است ریتسون علیرغم تلاش فیوری همچنان جان خود را از دست بدهد ولی از طرف دیگر، این احتمال نیز وجود دارد که ریتسون پس از پایان یافتن تهاجم اسکرول‌ها، از موقعیت خود کناره گیری کند.

قسمت پایانی سریال بی‌نظیر Secret Invasion چهارشنبه هفته آینده از دیزنی پلاس پخش خواهد شد.

3.6 5 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا