#مهسا_امینی

تریلر نهایی سریال میس مارول منتشر شد

تنها ۲ روز تا انتشار سریال جدید مارول

در تریلر نهایی سریال میس مارول می‌توانید شاهد نمایش برخی از قدرت‌های او و همچنین یکی از بازیگران فیلم Spider-Man: No Way Home باشید!

فاز چهارم دنیای سینمایی مارول در سال جدید میلادی رسما وارد دوران متفاوتی شد؛ طوری که در آن شاهد معرفی شدن انواع شخصیت‌های و ابرقهرمان‌های جدیدی هستیم که در کنار برخی از اعضای قدیمی تیم انتقام‌جویان مبارزه می‌کنند. با این وجود کاراکترهایی مثل مون نایت (Moon Knight) کمترین ارتباط را با اونجرز دارند و از طرفی شخصیت تازه معرفی شده جهان ام سی یو (MCU) طرفدار درجه ۱ قوی‌ترین ابرقهرمانان زمین است!

میس مارول (Ms. Marvel) یا همان کامالا کان (Kamala Khan)، در حقیقت یک دختر پاکستانی-آمریکایی است که در خانواده‌ای مذهبی و مسلمان به دنیا آمده، اما عقاید نسبتا متفاوتی را دارد. کامالا از بچگی یکی از طرفداران گروه انتقام‌جویان بوده و ظاهرا همین مورد در سریال میس مارول هم به خوبی بازتاب می‌شود، اما نکته قابل توجه اینجاست که او خود حین اتفاقاتی با نفس کشیدن گاز تریجن (Trigen) به یک نا انسان (Inhuman) تبدیل می‌شود. این در حالی است که پیشینه قدرت‌های میس مارول در دنیای سینمایی مارول و زمین ۶۱۶ چنین نیستند و او در واقع یک مچبند قدیمی دارد که قدرت‌های کهکشانی را اعطا می‌کنند.

چنان که در تیزر فوق می‌بینید، میس مارول موفق شده تا مچبند را به دست آورده و سپس از قدرت‌های آن برای نجات جان مردم استفاده کند. با این وجود تغییر سبک زندگی از یک نوجوان مدرسه‌ای به یک ابرقهرمان، قطعا مشکلاتی را برای کامالا به وجود خواهد آورد. همچنین باید بدانید که هیچ داستان ابرقهرمانی بدون یک ابرشرور پشت پرده نیست و اینجا هم حتما افرادی به دنبال نابود کردن قهرمان تازه متولد شده شهر نیوجرسی هستند.

به علاوه، جالب است بدانید که آرین مؤید که پیش‌تر مصاحبه او را هم دیده بودیم، در این فیلم مجددا نقش یکی از ماموران سازمان Department of Damage Control را بازی خواهد کرد؛ گروهی پیشرفته که دقیقا مثل اسورد (Sword)، ضمن نشان دادن قصد و نیت خوب، نقشه‌های عجیبی را دنبال می‌کنند که به هدف افزایش قدرت سران سازمان خواهد بود. این مامور که در حال صحبت با یکی دیگر از کارمندان است، در تریلر نهایی سریال میس مارول رسما بیان می‌کند که او را دستگیر کنند؛ کاری که پیش‌تر دیدیم با پیتر پارکر (Peter Parker) انجام شد و اسپایدرمن محبوب محله را به دلیل انجام دادن قتل بازداشت کردند.

همچنین نکته جالب‌تری که در این تریلر وجود دارد، این است که ظاهرا سازمان Department of Damage Control صرفا در شهر نیویورک فعالیت ندارد و در کل کشور آمریکا (و شاید هم جهان) ماموریت‌هایی را دنبال می‌کند. به علاوه، جالب است بدانید که در خط داستانی کمیک نیز افرادی به دنبال آزمایش انجام دادن روی کامالا خان بودند و هیچ بعید نیست که اینجا هم شاهد دستگیر شدن و سپس نجات داده شدنش توسط اونجرز باشیم!

در آخر نیز وقتی به صحنه‌های پایانی تریلر نزدیک می‌شویم، در یک صحنه می‌توان دید که میس مارول کاملا در یک حالت کریستالی قرار گرفته و حتی پاهای او به همین شکل هستند. این ممکن است نشان دهد که او در این سریال هنوز با نهایت قدرت خود آشنا نشده و احتمال دارد که به واسطه کارول دنورز (Carol Danvers) یا همان کاپیتان مارول به توانایی‌های جدید خود پی ببرد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا