سن کاپیتان مارول بیشتر چیزی است که گمان می‌شد

مارول رسماً به گمانه زنی‌ها خاتمه داد

سن کاپیتان مارول

اکانت مارول هند در شبکه اجتماعی ایکس سرانجام به گمانه زنی‌ها پایان داده و سن کاپیتان مارول را اعلام کرده است.

همان‌طور که انتظار می‌رفت، با نزدیک شدن به زمان اکران The Marvels میزان انتشار آیتم‌های تبلیغاتی آن افزایش یافته است. این فیلم ابرقهرمانی و مورد انتظار با صرف هزینه‌ای بالغ بر ۲۷۰ میلیون دلار ساخته شده و بدون شک سازندگان از هیچ اقدامی برای جلب توجه‌ها دریغ نمی‌کنند تا بواسطه اکران بتوانند به سوددهی برسند. در ضمن، اگر مجموعه فیلم‌های انتقامجویان را فاکتور بگیریم، قسمت دوم کاپیتان مارول پرهزینه‌ترین اثر سینمایی مارول به شمار می‌رود.

The Marvels دومین اثر اختصاصی کارول دنورز است اما دو شخصیت اصلی دیگر هم دارد: مونیکا رمبئو و میس مارول (Ms Marvel). با توجه به خلاصه داستان، آن‌ها هر کدام مشغول زندگی خود هستند که ناگهان متوجه می‌شوند قدرت‌هایشان بطرز عجیبی بهم مرتبط شده است. شخصیت‌های اصلی داستان در ادامه پی می‌برند یک تهدید بزرگ در راه بوده و برای توقف آن چاره‌ای جز تشکیل اتحاد ندارند.

اکانت مارول هند با انتشار یک پست در شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق) سرانجام سن کاپیتان مارول را اعلام کرده است. طبق آنچه در پست آمده، کارول دنورز بیش از ۶۰ سال سن دارد که رقم تعجب برانگیزی برای گروهی از طرفداران به شمار می‌رود. آن‌ها در گذشته فرض را بر این گذاشته بودند کارول دنورز در قسمت اول ۲۸ سال سن دارد؛ زیرا بری لارسون (Brie Larosn) در زمان فیلمبرداری Captain Marvel چنین سنی داشت. با در نظر گرفتن اینکه اتفاقات فیلم در سال ۱۹۹۵ میلادی رخ داد، آن‌ها تخمین زدند کارول در سال ۲۰۲۵ میلادی (زمان اتفاق افتادن قسمت دوم) ۵۸ سال داشته باشد.

با خواندن پاراگراف بالا احتمالاً یک سوال بسیار مهم در ذهنتان شکل گرفته است: چرا کارول دنورز بسیار جوانتر از سنش است؟ در نگاه اول، بنظر می‌رسد قدرت‌های کیهانی‌ای که در بدن کارول قرار دارند سرعت پیری بدنش را کاهش داده باشد اما یک عامل دیگر هم در این ماجرا موثر است. اگر حافظه‌تان یاری نمی‌کند، افراد نژاد کری طی اتفاقاتی مجبور شدند خون خودشان را به کارول تزریق کنند؛ اقدامی که باعث شد DNA کری‌ها در بدنش قرار بگیرد. این نژاد برخلاف انسان‌ها عمر طولانی‌تری داشته و با سرعت کمتری وارد کهنسالی می‌شوند.

در انتها، لازم به ذکر است فیلم The Marvels از تاریخ ۱۹ آبان (مصادف با ۱۰ نوامبر) به سینماها خواهد آمد.

4.8 6 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا