1%
  • 0/10

مارول قبل از اکران فیلم Madame Web دست به اقدامی عجیب زد!

مارول قبل از اکران فیلم Madame Web دست به اقدامی عجیب زد! ۰ ۱۶ بهمن ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
اکران فیلم Madame Web

در حالی که مدت زیادی با آغاز اکران فیلم Madame Web فاصله نداریم، بخش کمیک بوک شرکت مارول دست به اقدامی عجیب زده است.

Madame Web بعنوان چهارمین فیلم فرنچایز Sony’s Spider-Man Universe طی روزهای آتی به سینماها می‌آید. از آنجایی که SSU به فرنچایز Marvel Cinematic Universe ربط دارد، شرکت مارول اینترتینمنت در ساخت نخستین اقتباس سینمایی مادام وب مشارکت کرد. هر چند، به نظر می‌رسد چندان به موفقیتش امیدوار نیست.

بخش کمیک بوک مارول اواخر سال گذشته میلادی شماره یک Spider-Woman را وارد بازار کرد. این اثر حاصل تلاش‌های استیو فاکسی (Steve Foxe)و کارولا بورلی (Carola Borelli) بوده و زن عنکبوتی را حین سر و سامان دادن به زندگی‌اش به تصویر می‌کشد. کاپیتان مارول، بهترین دوست زن عنکبوتی بوده و برای مطمئن شدن از شرایط او به ملاقات مادام وب (Madame Web) می‌رود.

کاپیتان مارول از مادام وب سوالی درباره زن عنکبوتی می‌پرسد تا بتواند به درک بهتری از شرایط روحی دوست صمیمی‌اش برسد. با این حال، با پاسخ مبهم کاساندرا مواجه می‌شود: «قابلیت‌های من اینطور عمل نمی‌کند، کاپیتان مارول. تار حیات با فرکانس‌های غیرقابل پیش‌بینی‌ای می‌لرزد.» کاپیتان مارول در پاسخ یادآوری می‌کند که مادام وب همیشه به سوالات این چنینی پاسخ‌های گنگ و نامفهوم می‌دهد.

مادام وب یکی از شخصیت‌های مهم کمیک بوک‌های مرد عنکبوتی (Spider-Man) بوده و می‌دانیم بواسطه تار حیات می‌تواند از شرایط واریانت‌های این ابرقهرمان و گهگاهی اتفاقات آینده مطلع شود. با این حال، قدرت‌های او هرگز بصورت دقیق مورد کندوکاش قرار نگرفته است. به بیان دیگر، هر بار که داستان نیاز داشته، او بواسطه تار حیات از آینده مطلع شده و هر بار نیاز داستان چیز دیگری بوده، او نتوانسته از طریق تار حیات به اطلاعات مورد نیاز دست یابد.

از آنجایی که فاصله چندانی با اکران فیلم Madame Web نداریم، انتظار می‌رفت مارول از شرایط بوجود آمده نهایت استفاده را برده و به سوالات پیرامون قدرت‌های مادام وب پاسخ دهد. اینکه ترجیح داده همچنان جملات گنگی را از زبان این شخصیت بیان کند، اقدام عجیبی بوده و انتظار نمی‌رفت.

فیلم Madame Web از تاریخ ۲۵ بهمن (مصادف با ۱۴ فوریه سال ۲۰۲۴ میلادی) به سالن‌های سینما خواهد آمد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments