برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

مارول انیمیشن سریالی Fury Files را معرفی کرد

اواسط ماه می در دیزنی پلاس منتشر می‌شود

مارول انیمیشن سریالی Fury Files را معرفی کرد ۰ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
مارول Fury Files

مارول به تازگی انیمیشن سریالی Fury Files را معرفی کرد که در مورد راز‌های مخفیانه‌ی برخی از قهرمانان است.

در حالی که تولید بسیاری از پروژه‌های انیمیشن، فیلم، سریال و بازی به دلیل شیوع ویروس کرونا متوقف یا کند شده است اما همچنان استودیو‌هایی هستند که سعی می‌کنند در این روز‌ها به فعالیت‌های خود ادامه می‌دهند.

مارول یکی از این استودیوهایی است که سعی کرده با وجود کرونا، فعالیت‌های خود را ادامه دهد. حال به تازگی این شرکت، انیمیشن سریالی جدید به نام Fury Files را معرفی کرده که به زودی در پلتفرم دیزنی پلاس منتشر خواهد شد.

انیمیشن Fury Files روی برخی از قهرمانان و دشمنان دنیای کمیک بوک مارول تمرکز می‌کند و ناگفته‌هایی از آن‌ها را به تصویر می‌کشد که دانستن آن‌ها جذاب خواهد بود. فضای گرافیکی و بصری این انیمیشن شباهت‌هایی به دو انیمیشن Avengers: Earth’s Mightiest Heroes و X-Men: The Animated Series دارد. در معرفی این اثر تلویزیونی آمده است که:

قطعا نباید، شگفت زده شویبد که اگر Nick Fury برای هر ابرقهرمان یک فایل داشته باشد. حال نیک فیوری می‌خواهد، دسترسی به محرمانانه‌ترین داده‌های S.H.I.E.L.D را در مورد قهرمنانان و دشمنان را به ما بدهد. همه‌ی این موضوعات توسط کسی جز فیوری مرموز گفته نمی‌شود. این سری، ترکیبی از انیمیشن و کمیک متحرک خواهد بود. آیا به دنبال اطلاعاتی در مورد تمام قهرمانان هستید؟ Fury شما را در این راه همراهی می‌کند.

انیمیشن سریالی Fury Files در تاریخ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ (۱۵ می ۲۰۲۰ میلادی) روی شبکه‌ی استریم دیزنی پلاس قرار خواهد گرفت. همچنین فصل دوم انیمیشن Marvel’s Future Avengers هم تایید شد و در تاریخ ۲ خرداد امسال (۲۲ می ۲۰۲۰) منتشر می‌شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments