1%
  • 0/10

تاریخ انتشار تریلر بعدی سریال Secret Invasion مشخص شد

آغاز کمپین تبلیغاتی تهاجم مخفی

تاریخ انتشار تریلر بعدی سریال Secret Invasion مشخص شد ۰ ۱۳ فروردین ۱۴۰۲ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
تریلر بعدی سریال Secret Invasion

به نظر می‌رسد دیزنی قصد دارد کمپین تبلیغاتی اولین مجموعه تلویزیونی فاز پنجم دنیای سینمایی مارول را آغاز کند، زیرا روز گذشته در تی وی اسپاتی کوتاه به‌طور رسمی از تاریخ انتشار تریلر بعدی سریال Secret Invasion رونمایی کرد.

همانطور که سال گذشته در کمیک کان سن دیگو اعلام شد، تهاجم مخفی مجموعه‌ای شش قسمتی است که با بازگرداندن ساموئل ال جکسون (Samuel L Jackson) و بن مندلسون (Ben Mendelsohn) به نقش‌ نیک فیوری و تالوس، روایت‌گر داستان یکی از بزرگ‌ترین رویدادهای کمیکی مارول در فاز پنجم خواهد بود. در این خط داستانی جذاب، اسکرول‌ها به زمین نفوذ کرده و از توانایی تغییر شکل خود برای جایگزینی افراد قدرتمند استفاده می‌کنند تا بتوانند سیاره زمین را به‌عنوان خانه جدید خود تصاحب کنند. تا به حال دنیای سینمایی مارول تنها روی خوش اسکرول‌ها را به ما نشان داده، اما با نزدیک شدن به تاریخ پخش اقتباس لایو اکشن تهاجم مخفی قراره به‌زودی شاهد روی نه‌چندان دوستانه آنها باشیم.

 

تریلر بعدی سریال Secret Invasion تو راه است

از آنجایی که میان برنامه‌های مسابقات ورزشی همواره با پخش تریلرهایی جدید از فیلم و سریال‌های مورد انتظار همراه بوده، دیزنی و استودیو مارول طبق عادت تصمیم دارند تا حین پخش بازی MLB فیلادلفیا فیلیز و تگزاس رنجرز از شبکه ESPN مورخ ۲ آپریل (۱۳ فروردین)، به‌طور رسمی از تریلر بعدی سریال Secret Invasion رونمایی کنند.

حالا سوال اینجاست که چه انتظاری باید از این تریلر جدید داشت؟ سال گذشته استودیو مارول با حاضر شدن در رویداد D23 Expo دیزنی، اولین تریلر رسمی سریال را به‌صورت اختصاصی برای حاضرین سالن به‌نمایش درآمد. طبق توصیف تماشاچیان، این تریلر مرموز با بازگشت نیک فیوری به زمین آغاز می‌شود. طبق صحبت‌های مامور هیل، او سال‌هاست که زمین را ترک کرده و از برقراری هر گونه ارتباط با دوستان و همکارانش امتناع ورزیده است. به‌لطف سکانس‌ پس از تیتراژ فیلم Spider-Man: Far From Home ما می‌دانستیم که فیوری به‌منظور انجام ماموریتی نامعلوم به فضا سفر کرده و تالوس، رهبر اسکرول‌ها را با ظاهر خود به زمین فرستاده تا به پیتر پارکر در کنترل هرج و مرج میستریو کمک کند. اکنون بازگشت رئیس سابق شیلد به زمین نشان می‌دهد که اتفاقات بزرگ و خطرناکی در حال رخ دادن است. درست مثل دومین فیلم کاپیتان آمریکا، سریال تهاجم مخفی از لحن جدی و دارکی برخوردار خواهد بود و اسکرول‌ها نیز دیگر آن موجودات بی‌آزاری نیستند که برای اولین بار در فیلم کاپیتان مارول ملاقات کردیم.

این تمام اطلاعاتی بود که اولین تریلر سریال برای شرکت کنندگان همایش کمیک کان سن دیگو و D23 Expo دیزنی به ارمغان آورد. همچنین شایان ذکر است که چند هفته بعد از برگزاری این دو رویداد بزرگ، شایعاتی مبنی بر ارتباط احتمالی داستان سریال با مجموعه هفت فصلی Agents of S.H.I.E.L.D و بازگشت دوباره برخی از شخصیت‌های کلیدی مثل مامور کولسن با بازی کلارک گرگ (Clark Gregg)، ملیندا می با بازی مینگ‌ نا‌ون (Ming Na Wen) و دیزی جانسون با بازی کلویی بنت (Chloe Bennet) در فضای مجازی منتشر شده بود. حالا تنها باید صبر کرد و دید که تریلر جدید چه جزئیات جدیدی را برای طرفداران مارول فاش خواهد کرد.

اطلاعات تازه منتشر شده از آنتاگونیست‌های سریال Secret Invasion

به‌تازگی Vanity Fair در آخرین گزارش خود تایید کرده که کینگزلی بن ادیر (Kingsley Ben-Adir) در اقتباس لایو اکشن تهاجم مخفی ایفاگر شخصیت گراویک است. در کمیک‌ها گراویک اسکرولی است که با پشت کردن به تالوس و قوم خود، رهبری گروهی از اسکرول‌های افراط‌گرا را برعهده می‌گیرد، زیرا برخلاف تالوس، گراویک معتقد است که برای دستیابی به اهداف خود باید بجای مذاکره کردن، به خشونت متوسل شد.

وب‌سایت The Cosmic Circus نیز اخیرا به نقشه‌های شرورانه اسکرول‌ها اشاره کرده بود. این شایعه تا حدی توضیح می‌دهد که چرا وقایع سریال در کشور روسیه اتفاق می‌افتد و چرا این کشور و همسایگانش به‌عنوان لوکیشن‌های کلیدی برای گروه نفوذی اسکرول‌ها به رهبری اسکرول کینگزلی بن‌ ادیر عمل خواهند کرد. یکی از این لوکیشن‌های کلیدی یک نیروگاه هسته‌ای مشابه نیروگاه چرنوبیل است که اسکرول‌ها در آن مشغول ساخت دستگاهی نامعلوم هستند. طبق تریلر اختصاصی پخش شده در همایش کمیک کان سن دیگو و D23 Expo دیزنی، این دستگاه برای فعال شدن به قدرت بسیار زیادی نیاز دارد و به احتمال زیاد قراره برای خلق کردن ابراسکرول‌ها (گونه خاصی از اسکرول‌ها که قادرند به قدرت‌های چندین شخصیت به‌صورت همزمان دسترسی داشته باشند) از آن استفاده شود.

در کمیک، هدف اسکرول‌ها این بود که زمین را به‌عنوان خانه جدید خود تصاحب کنند و این ممکن است نقشه اصلی آنتاگونیست کینگزلی بن ادیر نیز باشد. با این حال، طبق اطلاعات رسمی و غیر رسمی منتشر شده، به نظر می‌رسد هر دستگاهی که اسکرول‌ها در حال ساختنش هستند، قراره تاثیر بسزایی در نقشه اصلی آنها داشته باشد. شاید استفاده از توانایی تغییر چهره‌ خود به‌منظور جایگزینی افراد دارای قدرت، دستیابی به منابع مهمی باشد که برای ساخت دستگاه‌شان نیاز دارند. همچنین از میان تمامی شخصیت‌های اصلی تایید شده، یکی از شخصیت‌های احتمالی که ممکن است هویتش توسط اسکرول‌ها دزدیده شود، مامور اورت راس با هنرنمایی مارتین فریمن (Martin Freeman) باشد. به هر حال اگر اسکرول‌ها به‌دنبال منابع پیشرفته‌ای باشند، روابط محکم راس با سرزمین واکاندا می‌تواند به تسهیل آن کمک کند.

سریال مورد انتظار Secret Invasion در تاریخ ۲۱ ژوئن (۳۱ خرداد ماه) از دیزنی پلاس پخش خواهد شد. نظر شما در این رابطه چیست؟ آیا برای تماشای این سریال هیجان دارید؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments