آیا شایعه حضور دیزی جانسون در سریال Secret Invasion حقیقت دارد؟

کلوئی بنت پاسخ می‌دهد

دیزی جانسون در سریال Secret Invasion

کلوئی بنت بازیگر و خواننده آمریکایی با انتشار یک استوری جدید در حساب اینستاگرام خود به شایعه حضور دیزی جانسون در سریال Secret Invasion واکنش نشان داده است.

سپتامبر سال گذشته میلادی بود که رسانه‌ها از ساخت یک سریال لایو اکشن با محوریت نیک فیوری خبر دادند. آن‌ها همچنین گفتند کایل برداستریت (Kyle Bradstreet) به عنوان شورارنر روی پروژه کار می‌کند. سریال مزبور سپس در سکوت خبری فرو رفت تا اینکه مارول و والت دیزنی در Investor Day که دسامبر ۲۰۲۰ برگزار شد، اطلاعات زیادی را از آثار در حال ساخت منتشر کردند. در جریان این رویداد مشخص شد سریالی که روسانه‌ها گفته بودند با محوریت فیوری ساخته می‌شود، در واقع اقتباس کمیک بوک‌های Secret Invasion است.

مارول و والت دیزنی از انتشار اطلاعات زیاد با محوریت Secret Invasion خودداری کرده و تنها یک خلاصه داستان بسیار کوتاه را به اشتراک گذاشته‌اند. بر اساس آن، سریال روی فرقه‌ای از اسکرول‌ها تمرکز دارد که خود را به اشکال مختلف درآورده و در تمامی جنبه‌های زندگی انسان‌ها نفوذ می‌کنند. ساموئل ال. جکسون (Samuel L. Jackson) و بن مندلسون (Ben Mendelsohn) بازگشته و بار دیگر نقش‌های نیک فیوری و تالوس را ایفا می‌کنند. از چهره‌های جدید هم می‌توان به امیلیا کلارک (Emilia Clarke) اشاره کرد که در حال حاضر چیزی از نقش او نمی‌دانیم.

کلوئی بنت (Chloe Bennet) یک بازی و خواننده آمریکایی بوده و اخیرا به شایعه حضور دیزی جانسون در سریال Secret Invasion واکنش نشان داده است. اینطور که به نظر می‌رسد، در ابتدا قصد نداشت چیزی بگوید اما افزایش حجم پیام‌ها و سوالات پی در پی طرفداران او را به سطوح آورده و مجبور به واکنش کرده است:

تا جای ممکن از صحبت درباره شایعه اخیر خودداری کرده‌ام، چه در شبکه‌های اجتماعی و چه در جاهای دیگر. چون فکر می‌کردم همه چیز به دست فراموشی سپرده می‌شود اما این اتفاق رخ نداده است. من در سریال Secret Invasion نه نقش‌آفرینی می‌کنم و در ساختش مشارکت دارم. راستش را بخواهید، اصلا نمی‌دانم درباره چه چیزی است.

من فقط آمدم تا شایعه را رد کنم، چون ماجرا به نقطه‌ای رسیده بود که روزانه صدها پیام درباره آن دریافت می‌کردم.

در حال حاضر به صورت دقیق مشخص نیست شایعه حضور دیزی جانسون در سریال Secret Invasion توسط چه کسی شکل گرفت. با این حال، به نظر می‌رسد ریشه‌اش را می‌توان در یکی از گزارش‌های Variety مشاهده کرد. وب سایت مزبور در آگوست سال جاری میلادی مدعی شده بود کلوئی بنت به دلیل تداخل در برنامه‌ریزی‌ها از سریال Powerpuff Girls جدا شده است؛ پروژه‌ای که قرار بود در ماه‌های پایانی جلوی دوربین برود. از آنجایی که Secret Invasion هم در پاییز امسال جلوی دوربین می‌رود، شایعه مورد بحث به وجود آمد.

دیزی جانسون یکی از شخصیت‌های اصلی سریال Agents of S.H.I.E.L.D بوده و قادر است با دستان خود زمین لرزه به وجود بیاورد. به همین دلیل، با نام کوئیک (Quak) شناخته می‌شود. کلوئی بنت طی ماه‌های اخیر بارها تمایل خود را برای ادامه همکاری با مارول و ایفای دوباره نقش جانسون نشان داده اما فعلا خبری نشده است. در ضمن، نخستین باری نیست که حضور جانسون در یک اثر متعلق Marvel Cinematic Universe شایعه می‌شود. در گذشته گمان می‌شد طرفداران می‌توانند در Secret Warriors با او تجدید دیدار داشته باشند.

سریال Secret Invasion در حال حاضر تاریخ انتشار نداشته و تنها می‌دانیم سال آینده میلادی از راه می‌رسد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا