فیلمبرداری Secret Invasion چه زمانی آغاز می‌شود؟

نام موقت پروژه مشخص شده است

فیلمبرداری Secret Invasion

به لطف گزارشی که چندی پیش در وب سایت Production Weekly قرار گرفت، زمان آغاز فیلمبرداری Secret Invasion مشخص شده است.

وب سایت Variety اوایل مهر سال جاری یک مطلب منتشر و ادعا کرد سریال اختصاصی نیک فیوری با نقش‌آفرینی ساموئل ال. جکسون (Samuel L. Jackson) مراحل اولیه‌ی ساخت را پشت سر می‌گذارد. فیوری پس از حضور بسیار کوتاهش در Iron Man، نه تنها در فیلم‌های متعددی از Marvel Cinematic Universe حضور یافت، بلکه به مرور زمان به یکی از شخصیت‌های کلیدی این مجموعه تبدیل شد و به محبوبیت بالایی در میان طرفداران دست یافت. البته اهمیت این شخصیت طی فیلم‌های اخیر مقداری کم شده است.

والت دیزنی اواخر آذر سال جاری یک رویداد تحت عنوان Investor Day 2020 برگزار کرد تا در جریان آن اطلاعات تازه‌ای را از محصولات در حال ساخت خود به اشتراک بگذارد. کوین فایگی (Kevin Feige) که مدیر مارول به شمار می‌رود، در این رویداد حضور یافت و ساخت سریال اختصاصی نیک فیوری را تایید کرد. او همچنین گفت اثر مورد نظر اقتباسی از کمیک بوک‌های Secret Invasion بوده و نه تنها شامل فیوری می‌شود، بلکه شاهد بازگشت بن مندلسون (Ben Mendelsohn) خواهیم بود. اگر حافظه‌تان یاری نمی‌کند، باید بگوییم مندلسون نقش تالوس (رهبر اسکرول‌ها) را در Captain Marvel بر عهده داشته است.

وب سایت Production Weekly در گزارش اخیر خود زمان آغاز فیلمبرداری Secret Invasion را فاش کرده است. بر این اساس، محصول مشترک مارول و والت دیزنی از تاریخ ۱۶ فروردین سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۵ آوریل) جلوی دوربین خواهد رفت. سازندگان تا به این لحظه به ادعای پروداکشن ویکلی واکنشی نشان نداده و آن را تایید یا رد نکرده‌اند. با این حال، احتمال صحیح بودن بسیار بالا است؛ زیرا پروداکشن ویکلی مرجع قابل‌اعتمادی در این زمینه به شمار می‌رود. در ضمن، از آن‌جایی همه‌گیری ویروس کرونا هنوز به پایان نرسیده، احتمال تغییر چند روزه در برنامه‌ریزی‌ها وجود دارد.

تقریبا همزمان با Production Weekly، وب سایت Murphy’s Multiverse مطلب مشابهی را به اشتراک گذاشت. در صورتی که ادعای نویسنده صحت داشته باشد، اقتباس سریالی Secret Invasion با نام موقت Changeup Productions جلوی دوربین می‌رود. استودیوها معمولا برای آثار بلاک‌باستر و مورد انتظار خود یک نام موقت انتخاب کرده و پروژه‌ها را به واسطه‌ی آن رو به جلو پیش می‌برند. هدف از انجام چنین کاری، عدم جلب توجه رسانه‌ها و عکاسان است.

Secret Invasion، یکی از مشهورترین مجموعه‌های مارول بوده و بین ژوئن ۲۰۰۸ الی ژانویه‌ی ۲۰۰۹ منتشر شد. داستان مدتی پس از اتمام جنگ میان اسکرول‌ها و کری‌ها روایت می‌شود. گروهی از اسکرول‌ها که نابودی سرزمینشان را حتمی می‌دانند، تصمیم می‌گیرند خود را به شکل تعدادی از ابرقهرمانان درآورده، در گروه‌های مختلف از جمله انتقامجویان جدید عضو شده و اهداف خود را در راستای صدمه به تاسیسات دفاعی زمین عملی کنند. طبق گفته‌های کوین فایگی، تنها گروهی از  اسکرول‌ها از قابلیت تغییر شکل خود برای نفوذ به انسان‌ها استفاده می‌کنند.

با در نظر گرفتن شروع فیلمبرداری در آوریل، احتمال پخش سریال Secret Invasion در سال ۲۰۲۲ میلادی وجود دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا