#مهسا_امینی

بازیگر نقش کوئیک شایعه‌ی حضور این شخصیت در محصولات دیزنی پلاس را رد کرد

کلوئی بنت هم مانند باقی مردم چیزی در این باره نشنیده است

بازیگر نقش کوئیک

کلوئی بنت بازیگر نقش کوئیک در سریال Agents of S.H.I.E.L.D شایعه‌ی حضور این شخصیت در یکی از محصولات ابرقهرمانی دیزنی پلاس را نادرست دانست.

کلوئی بنت (Chloe Bennet) بازیگر و خواننده‌ی آمریکایی در ابتدا به عنوان شخصیتی به نام اسکای در Agents of S.H.I.E.L.D حضور یافت اما در فصل دوم مشخص شد نام واقعی او دیزی جانسون است که طرفداران کمیک بوک‌های مارول او را با نام مستعار کوئیک می‌شناسند. این شخصیت در کمیک‌ها فرزند مستر هاید بوده و مامور مخفی سازمان شیلد است. دیزی همچنین می‌تواند زمین‌لرزه ایجاد کند. این ابرقهرمان از زمان حضور خود در جریان داستان سریال، محور اصلی اتفاقات بوده است. در ضمن، بنت در فیلم انیمیشنی Marvel Rising: Secret Warriors وظیفه‌ی صداپیشگی دیزی را بر عهده داشت. این محصول در سال ۲۰۱۸ میلادی به‌طور همزمان از Disney Channel و Disney XD منتشر شد.

از آن‌جایی که Agents of S.H.I.E.L.D به‌زودی و با فصل هفتم به پایان می‌رسد، منطقی است که مارول بخواهد از محبوبیت شخصیت‌های آن در دیگر محصولات خود بهره ببرد. به خصوص حالا که دیزنی پلاس راه اندازی شده و فرصت بسیاری را برای دیزنی به منظور تولید محصولات سینمایی و تلویزیونی متفاوت فراهم آورده است. این گمانه‌زنی با انتشار شایعه‌ای در اوایل ماه جاری میلادی قوت گرفت؛ شایعه‌ای که ادعا می‌کرد مارول روی پروژه‌ی لایو اکشن کمیک بوک‌های Secret Warriors کار می‌کند.

کلوئی بنت بازیگر نقش کوئیک چندی پیش یک جلسه‌ی پرسش و پاسخ در حساب کاربری خود در توییتر برگزار کرد. در این میان، یکی از کاربران سوال خود را به شایعه‌ی اخیر اختصاص داد. بنت هم در پاسخ گفت:

ای کاش حقیقت داشتند اما اینطور نیست. اخبار مربوط به این قضیه را غیر از توییتر جای دیگری نشنیده‌ام.

از حرف‌های این بازیگر آمریکایی می‌توان سه برداشت متفاوت کرد: طبق برداشت اول، بنت حقیقت را می‌گوید و خبری از حضور کوئیک در محصولات دیزنی پلاس نیست؛ طبق برداشت دوم، این محصول در دست ساخت است اما بنت اجازه‌ی صحبت ندارد؛ طبق برداشت سوم و پایانی هم این پروژه در مراحل اولیه قرار داشته و هنوز به فاز هماهنگی با بازیگران نرسیده است.

Agents of S.H.I.E.L.D، آخرین بازمانده از اولین نسل سریال‌های مارول است که با همکاری شبکه‌ها و سرویس‌های مختلف از جمله نتفلیکس و ABC ساخته شدند. پس از اینکه کوین فایگی (Kevin Feige) مدیریت بخش تلویزیون را در کنار سینما بر عهده گرفت، دستور لغو سریال‌های در حال پخش را صادر کرد. در این میان، تنها اقتباس تلویزیونی کمیک بوک‌های ماموران شیلد ادامه یافت که در حال حاضر فاصله‌ی چندانی با پایان خود ندارد. مارول بنا به دلایلی ترجیح داده شخصیت‌های متعلق به سریال‌ها را کنار گذاشته و از آن‌ها استفاده نکند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا