اولین تصویر از فصل پایانی Agents of S.H.I.E.L.D منتشر شد

سفر ماموران شیلد به دهه‌ی ۳۰ میلادی

فصل پایانی Agents of S.H.I.E.L.D

ساعاتی قبل، نخستین تصویر از فصل پایانی Agents of S.H.I.E.L.D در فضای مجازی منتشر شد. این تصویر ماموران شیلد را در یکی از خیابان‌های نیویورک در دهه‌ی ۳۰ میلادی نشان می‌دهد.

اواخر ماه آگوست سال جاری میلادی بود که نخستین تریلر از فصل پایانی Agents of S.H.I.E.L.D در فضای مجازی منتشر شد. این تریلر حدودا دو دقیقه‌ای در ابتدا سه مامور پلیس را نشان می‌دهد که در یک داروخانه منتظر فرد خاصی هستند. در همین حین، سه شکارچی از نژاد کرونیکام وارد محل قرار شده و پس از یک درگیری کوتاه دو نفر از پلیس‌ها را به قتل می‌رسانند. سپس یکی از شکارچی‌ها از یک دستگاه مخصوص برای برداشتن چهره‌ی تنها پلیس زنده مانده استفاده می‌کند.

در آن تریلر خبری از مامورین شیلد نبود اما تصویری که به‌تازگی از فصل هفتم سریال Agents of S.H.I.E.L.D منتشر شده دیزنی جانسون، آلفونسو مکنزی، دیک شاو و نسخه‌ی LMD مامور فیل کولسون را نشان می‌دهد. با توجه به تنها تریلر پخش شده از فصل پایانی می‌توان گفت این چهار مامور در یکی از خیابان‌های نیویورک در دهه‌ی ۳۰ میلادی قرار دارند. هدف این ماموران جلوگیری از دستیابی شکارچی‌های کرونیکام به جعبه‌ی سیاه نیک فیوری است.

Agents of S.H.I.E.L.D یکی از معدود پروژه‌های مارول تی‌‌وی محسوب می‌شود که هنوز کنسل نشده است. دیگر پروژه‌ها شامل چهار سریال انیمیشنی بزرگسالانه با نام‌های MODOK، Tigra & Dazzler ،Hit-Monkey و Howard the Duck می‌شود که قرار است در آینده از شبکه‌ی هولو پخش شوند. از سریال‌های لغو شده‌ی مارول تی‌وی طی سال‌های گذشته می‌توان به Cloak & Dagger ،Daredevil ،Iron Fist و Runaways اشاره کرد.

فصل پایانی Agents of S.H.I.E.L.D در تاریخ نامشخصی از تابستان سال جاری میلادی از شبکه‌ی ABC پخش خواهد شد. از بازیگران این اثر می‌توان به کلارک گرگ (Clark Gregg) در نقش فیل کولسون، مینگ-نا ون (Ming-Na Wen) در نقش ملیندا می، کلویی بنت (Chloe Bennet) در نقش دیزی جانسون، هنری سیمونز (Henry Simmons) در نقش آلفونسو مکنزی، ایان د کسکر (Iain De Caestecker) در نقش لئو فیتز، الیزابت هنستریج (Elizabeth Henstridge) در نقش جما سیمونز و ناتالیا کوردوا-باکلی (Natalia Cordova-Buckley) در نقش النا رودریگز اشاره کرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا