برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

سریال Nick Fury چه زمانی جلوی دوربین می‌رود؟

فیلمبرداری احتمالا بعد از Moon Knight آغاز خواهد شد

سریال Nick Fury چه زمانی جلوی دوربین می‌رود؟ ۰ ۰۳ آذر ۱۳۹۹ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
فیلمبرداری سریال Nick Fury

به لطف گزارشی که اخیرا روی خروجی وب سایت Murphy’s Multiverse قرار گرفته، زمان شروع فیلمبرداری سریال Nick Fury مشخص شده است.

نیک فیوری، یکی از مهم‌‎ترین چهره‌های دنیای سینمایی مارول به شمار می‌رود. او در پی اتفاقاتی که در جریان Captain Marvel رخ داد، تصمیم گرفت ابرانسان‌هایی مانند کارول دنورز را پیدا کرده و با ایجاد اتحادی میان آن‌ها، گروهی متشکل از ابرقهرمانان تاسیس کند. نیک سرانجام و در Avengers محصول سال ۲۰۱۲ میلادی توانست به هدف خود برسد. اگرچه فیوری در تعداد قابل‌توجهی از آثار مارول حاضر بوده اما به مرور زمان اهمیت کمتری نسبت به دیگر شخصیت‌ها پیدا کرده است. استودیوی مارول که به خوبی نسبت به این موضوع اطلاع داشته، تصمیم گرفت اولین سریال لایو اکشن او را بسازد.

به لطف مطلبی که ساعاتی قبل در وب سایت Murphy’s Multiverse منتشر شد، زمان حدودی فیلمبرداری سریال Nick Fury مشخص شده است. طبق ادعای نویسنده، استودیوی مارول قصد دارد مدتی پس از She-Hulk و Moon Knight، اولین سریال اختصاصی نیک فیوری را جلوی دوربین ببرد. طبق اطلاعاتی که اخیرا منتشر شدند، سریال‌های ابرقهرمانی هالک-دخت و مون نایت به ترتیب در فوریه (مصادف با ۱۳ بهمن الی ۱۰ اسفند) و مارس سال آینده (مصادف با ۱۱ اسفند الی ۱۱ فروردین سال ۱۴۰۰) وارد فاز تولید می‌شوند. با در نظر گرفتن این موارد، می‌توان گفت جدیدترین محصول مارول در حوزه‌ی تلویزیون اواسط سال ۲۰۲۱ فیلمبرداری خواهد شد.

آخرین ملاقات طرفداران با نیک فیوری در Spider-Man: Far From Home محصول سال ۲۰۱۹ رقم خورد. در بخش‌های پایانی این فیلم فاش شد فیوری اصلی در یک سفینه‌ی فضایی بوده و فردی که تمام مدت سعی داشته مرد عنکبوتی را راهنمایی کند تالوس بود. اگر حافظه‌تان یاری کند، تالوس از نژاد اسکرول است و می‌تواند خودش را به شکل هر انسانی در بیاورد. اگرچه بعد از اکران دومین فیلم مرد عنکبوتی هیچ صحبتی از آینده‌ی فیوری به میان نیامد اما گمانه‌زنی‌هایی در این باره صورت گرفته است. عده‌ای از کاربران فضای مجازی اعتقاد دارند سریال Nick Fury به نحوه‌ی ایجاد S.W.O.R.D می‌پردازد؛ سازمانی که وظیفه دارد با هر گونه تهدیدی علیه سیاره‌ی زمین مقابله کند.

این دسته از کاربران همچنین پیش‌بینی کرده‌اید آثار جدید مارول با اقتباس از کمیک بوک Secret Invasion ساخته می‌شوند، به خصوص اینکه زمینه‌چینی برای چنین اتفاقی صورت گرفته است. اگر به یاد داشته باشید، اسکرول‌ها در ابتدا به عنوان دشمن انسان‌ها معرفی شدند اما در ادامه به یک متحد تبدیل شده و طی دو فیلم Captain Marvel و Spider-Man: Far From Home شاهد همکاری‌شان با انسان‌ها بوده‌ایم. حالا که اعتماد انسان‌ها جلب شده، فرصت مناسبی به وجود آمده تا خود را به شکل ابرقهرمانان درآورده و میانشان اختلاف بیناندازند، مانند آنچه در کمیک بوک‌ها رخ داده است. در ضمن، کوین فایگی (Kevin Feige) مدیر مارول در یکی از مصاحبه‌های خود گفته بود اسکرول‌ها مانند انسان‌ها هستند؛ برخی اهداف خوب و برخی هم اهداف شیطانی‌ای را دنبال می‌کنند.

زمان پخش Nick Fury هنوز مشخص نشده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments