1%
  • 0/10

مارک رافلو خبری ناامیدکننده برای طرفداران شخصیت هالک دارد

امیدهایی که ناامید شدند

مارک رافلو خبری ناامیدکننده برای طرفداران شخصیت هالک دارد ۶ ۲۶ بهمن ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
فیلم اختصاصی هالک

مارک رافلو (Mark Ruffalo) در جریان جشنواره بین المللی فیلم سانتا باربارا صریحاً گفت فیلم اختصاصی هالک ساخته نخواهد شد.

بروس بنر یا هالک (Hulk) طی یک دهه آغازین قرن بیست و یک میلادی در دو فیلم اختصاصی حضور یافت: در فیلم اول، اریک بانا (Eric Bana) و در فیلم دوم هم ادوارد نورتون (Edward Norton) نقش اصلی را ایفا کرد. از آنجایی که هالک از محبوبیت بالایی در میان طرفداران کمیک بوک برخوردار بوده و یکی از شخصیت‌های مهم مارول به شمار می‌رود، گمان می‌شد فیلم‌های اختصاصی بیشتری دریافت کند اما این اتفاق پس از سپرده شدن نقش بنر به مارک رافلو هرگز رخ نداد.

امتیاز ساخت فیلم اختصاصی هالک در اختیار یونیورسال پیکچرز بوده و از آنجایی که والت دیزنی (Walt Disney) تمامی آثار فرنچایز Marvel Cinematic Universe را خودش اکران می‌کند، ترجیح داد قسمت سوم Hulk را نسازد. منابع غیررسمی همچنین طی سال‌های گذشته مدعی شده بودند قرارداد یونیورسال در آینده‌ای نزدیک به اتمام رسیده و به احتمال زیاد، شاهد ساخت فیلم‌های اختصاصی هالک خواهیم بود.

مارک رافلو چندی پیش در جشنواره بین المللی فیلم سانتا باربارا (Santa Barbara International Film Festival) حضور یافت و گفتگویی را انجام داد. او در بخشی از صحبت‌های خود صریحاً اعلام کرد برنامه‌ای برای ساخت فیلم اختصاصی هالک وجود ندارد. از همین رو، طرفداران تنها می‌توانند در آثار متعلق به دیگر شخصیت‌ها با غول سبز رنگ ملاقات داشته باشند:

کوین فایگی (Kevin Feige) گفت: «دوست داری [با شخصیت هالک] چیکار کنی؟ اگر می‌توانستی فیلم اختصاصی هالک را بسازی، چکار می‌کردی؟» من هم پاسخ دادم: «می‌خواهم او را از موجود دیوانه و خشمگین به شخصیتی ترکیبی تبدیل کنم.» کوین سپس گفت: «اوکی. این کار را در طول چهار فیلم سینمایی انجام می‌دهیم. هرگز فیلم اختصاصی هالک را نخواهیم ساخت. نمی‌خواهم ناامیدت کنم اما این اتفاق قرار نیست رخ بدهد.»

عدم ساخت قسمت‌های بعدی مجموعه فیلم Hulk می‌تواند برای طرفداران ناامیدکننده باشد اما سه نکته بسیار مهم را نباید فراموش کرد: هالک طی ۱۵ سال گذشته ثابت کرده می‌تواند بعنوان یک شخصیت مکمل در آثار متعلق به دیگر ابرقهرمانان حضور موثری داشته باشد. همچنین مارول هم اکنون در مولتی ورس ساگا قرار داشته و بخش عمده تمرکز خود را روی شخصیت‌های جدید قرار داده است. از همه مهمتر، بروس بنر قوس شخصیتی خود را پشت سر گذاشته و حالا شاهد پروفسور هالک هستیم.

در حال حاضر مشخص نیست شخصیت هالک در کدام فیلم یا سریال جدید بازمی‌گردد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

6 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments