1%
  • 0/10

ارتباط فصل دوم لوکی و فصل دوم What If چطور شکل گرفت؟

تهیه کننده آجرایی پاسخ می‌دهد

ارتباط فصل دوم لوکی و فصل دوم What If چطور شکل گرفت؟ ۳ ۲۰ دی ۱۴۰۲ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
فصل دوم لوکی و فصل دوم What If

برایان اندروز در بخشی از مصاحبه خود با رسانه Comic Book از نحوه شکل گیری ارتباط فصل دوم لوکی و فصل دوم What If گفته است.

فصل دوم What If، اولین سریالی است که پس از فصل دوم Loki از طریق سرویس استریم دیزنی پلاس پخش شد. نکته جالب ماجرا اینجاست که پایان بندی این دو سریال شدیداً بهم مرتبط هستند؛ اتفاقی که اصلاً و ابداً پیش بینی نمی‌شد و بشدت مورد استقبال طرفداران فرنچایز Marvel Cinematic Universe قرار گرفته است.

لوکی در انتهای فصل دوم Loki پی برد هیچ راهی برای نجات مولتی ورس وجود نداشته و همه چیز محکوم به نابودی است. به همین دلیل، خودش را به انشعاب‌های زمانی رساند و کنترل تمامی آن‌ها را بر عهده گرفت تا درخت مولتی ورس شکل بگیرد. در قسمت نهم What If 2 هم شخصیت واچر و کاپیتان کارتر را حین تماشای درخت مولتی ورس مشاهده می‌کنیم.

اشلی سی. بردلی (Ashley C. Bradley) و برایان اندروز (Bryan Andrews) از دست اندرکاران سریال What If بوده و اخیراً مصاحبه‌ای را با رسانه Comic Book انجام داده‌اند. بردلی، ارتباط فصل دوم لوکی و فصل دوم What If را «معجزه» خوانده و اندروز هم اطلاعاتی را پیرامون چگونگی رخ دادن این اتفاق به اشتراک گذاشته است:

در ابتدا قرار نبود درختی وجود داشته باشد، چون وقتی داشتیم فصل دوم را می‌ساختیم، خبری از درخت نبود. [اصلاً] خبری از فصل دوم لوکی نبود. برای همین از وجودش خبر نداشتیم.

قصد داشتیم چیزی را نمایش دهیم که بازتاب دهنده مولتی ورس باشد اما مشابه این اتفاق در انتهای فصل اول لوکی رخ داد. آثار لایو اکشن خیلی زود ساخته می‌شوند. در حالی که ما مشغول برنامه ریزی و ساخت هستیم، اثر لایو اکشن منتشر می‌شوند.

آن‌ها مشغول ساخت فصل دوم لوکی بودند که استودیو به ما گفت: «هی، بچه‌ها! فکر می‌کنیم باید به جای چیزهای دیگر این تصویر [درخت مولتی ورس] را نشان دهیم!»

با توجه به اتفاقی که در انتهای فصل دوم What If رخ داد، همکاری سه شخصیت واچر، کاپیتان کارتر و لوکی (Loki) به هیچ وجه دور از ذهن نیست.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments